SIEMENS Simatic S5 - 6ES5395-0UA21/31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5395-0UA21/31

6ES5395-0UA21/31 - taki numer produktu posiada interfejs operatorski w wersji OP 395. Oferowany w naszym sklepie komponent jest częścią odsłony PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Produkt dostępny w naszym asortymencie otrzymał konstrukcję techniczną najbardziej właściwą do pracy w środowisku automatyki przemysłowej, dlatego też z powodzeniem spełnia funkcje w najbardziej specjalistycznych obszarach i aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - interfejs operatorski OP 395 - 6ES5395-0UA21/31

6ES5395-0UA21/31 to numer katalogowy panelu o konstrukcji pod kątem mechanicznym odpowiednio opracowanej względem wymagań zautomatyzowanych linii zakładowych. Zakup oferowanego w sklepie Magsteron modelu zdecydowanie usprawnia przeprowadzanie aplikacji sterownika PLC w rozmaitych strefach automatyki. Proponowany na zamówienie wariant produktowy z grupy kontrolerów Siemens SIMATIC S5 pozwala na efektywne przeprowadzanie zaawansowanych projektów układu sterowania.

Zalety i specyfikacja

Interfejs operatorski dostarczany na zamówienie w sklepie Magsteron jest przystosowany do pracy ze wszystkimi pozostałymi urządzeniami serii sterowników PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Kategoria ta obejmuje w dużej mierze zoptymalizowane pod względem technicznym warianty. Proponowane wersje S5 firmy Siemens zwracają uwagę tym, że mają indywidualnie dopasowane szerokości, wysokości i głębokości montażowe technologii obudowy, specyfikacje procesora i dostępną pamięć.

Funkcjonalności i możliwości

Dla generacji SIMATIC S5 firmy Siemens możesz znaleźć dedykowane produkty, którymi są rozszerzające moduły wyjściowe i wejściowe, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, karty pamięci, moduły modemów, zasilacze, moduły pomiarowe, a do tego także komplety instalacyjne. Aplikacja do programowania i parametryzacji programowalnych sterowników logicznych S5 to STEP5 w przystosowanej wersji. Sprzęty tej grupy wciąż powszechnie znajdują się w eksploatacji w systemach niepoddanych modernizacji do sterownika Siemens w wariancie S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5395-0UA21/31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt