SIEMENS Simatic S5 - 6ES5396-0UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5396-0UA11

6ES5396-0UA11 to numer produktu, którym jest interfejs operatorski OP 396. Komponent oferowany w naszym asortymencie wywodzi się z serii kontrolera PLC S5. Oferowane urządzenie zaopatrzono w funkcjonalność bardzo dobrą do kontrolowania operacji w obszarach automatyki przemysłowej, więc tym samym w stu procentach sprawnie będzie funkcjonować w nietypowych obszarach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - interfejs operatorski OP 396 - 6ES5396-0UA11

6ES5396-0UA11 zaprojektowano jako interfejs o budowie pod kątem konstrukcyjnym przygotowanej specjalnie do konfiguracji technologicznych w pełni przemysłowych aplikacji systemowych. Zakup oferowanego przez sklep internetowy Magsteron wariantu gwarantuje stuprocentowo profesjonalne uruchamianie prac w najtrudniejszych obiektach automatyki. Dostępny na specjalne zamówienie model przeznaczony specjalnie dla programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5 pozwala na efektywne wdrażanie standardowych harmonogramów i zadań PLC.

Korzyści i zalety

Interfejs udostępniany przez sklep internetowy Magsteron zapewnia współpracę z różnymi istotnymi produktami z generacji produktów S5 marki Siemens. Kategoria ta posiada znacząco zbalansowane w zakresie technicznym jednostki CPU. Konkretne produkty Siemens S5 przykuwają uwagę tym, że otrzymały stosunkowo zróżnicowane szerokości montażowe, wysokości montażowe technologii obudowy, układy procesorów lub pamięć na program.

Parametry i dane techniczne

W kategorii Siemens SIMATIC S5 możemy zaoferować przeróżne akcesoria, jakimi są chociażby ponadprogramowe moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacji, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, karty Micro SD, karty modemów, moduły do zasilania, moduły liczników i zestawy instalacyjne. Platforma inżynieryjna do kreowania i modyfikowania programów produktów S5 firmy Siemens to STEP5 w odpowiedniej edycji konfiguracyjnej. Rozwiązania wycofanej już gamy nierzadko nadal działają w środowiskach niemodernizowanych do sterownika Siemens w wariancie S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5396-0UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt