SIEMENS Simatic S5 - 6ES5405-7AB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5405-7AB11

6ES5405-7AB11 - taki numer katalogowy posiada moduł z 8 wyjściami cyfrowymi 115 V AC. Dostępne w naszym internetowym sklepie urządzenie jest elementem platformy sterownika programowalnego S5 firmy Siemens. Sprzęt oferowany w sklepie Magsteroni jest wyposażony w konstrukcję optymalnie dobraną do zastosowania w automatyce, a więc idealnie pracuje w rozmaitych zastosowaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5405-7AB11

6ES5405-7AB11 jest sprzedawanym przez Magsteron modułem, który posiada funkcjonalność opracowaną specjalnie do oczekiwań technicznych najbardziej rozmaitych segmentów zakładu. Jakość proponowanego przez nasz sklep internetowy modelu znacząco przyspiesza wyjątkowo bezproblemowe inicjowanie aplikacji sterownika PLC w specjalistycznych warunkach automatyki. Sprzedawany model komponentu z linii sterowników PLC S5 marki Siemens gwarantuje zgodne z wytycznymi inicjowanie różnych planów systemów automatyki.

Zalety i specyfikacja

Moduł wyjść cyfrowych sprzedawany przez nasz sklep odznacza się kompatybilnością z innymi przemysłowymi urządzeniami gamy urządzeń Siemens S5. Linia uwzględnia w dużej mierze zoptymalizowane technologicznie sterowniki. Dostępne PLC S5 marki Siemens otrzymały w większości zróżnicowane wysokości, głębokości i szerokości instalacyjne konstrukcji obudowy, procesory czy pamięć roboczą.

Parametry i zastosowania

W serii SIMATIC S5 firmy Siemens prezentowane są zoptymalizowane urządzenia, do których zaliczamy ponadprogramowe moduły wejść i wyjść, złącza komunikacyjne, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, karty Micro SD, moduły modemu, moduły zasilaczy, moduły zliczające i komplety instalacyjne. Inżynieryjna platforma do opracowywania programów programowalnych sterowników SIMATIC S5 to STEP5 w przystosowanej konfiguracji. Sterowniki tej kategorii obecnie wciąż znajdują się w eksploatacji w obiektach, które nie zostały poddane modernizacji do wariantu SIMATIC S7. Moduł jesteśmy w stanie zaoferować w wersji odświeżonej od dystrybutorów.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5405-7AB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt