SIEMENS Simatic S5 - 6ES5405-7AB21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5405-7AB21

6ES5405-7AB21 jest dostępnym na zamówienie modułem 8 wejść cyfrowych 220 V AC. Podzespół sprzedawany w sklepie Magsteron zalicza się do systemu kontrolerów PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Komponent dostępny w naszym sklepie jest zaopatrzony w bardzo dobrą konstrukcję do wykonywania operacji w otoczeniu przemysłowy, dzięki czemu też z dużym powodzeniem będzie działać w najbardziej specjalistycznych zakładach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5405-7AB21

6ES5405-7AB21 jest dostępnym u nas na zamówienie modułem o budowie przystosowanej względem specyfiki technicznej całkowicie przemysłowych systemów. Konstrukcja oferowanego w asortymencie naszego sklepu elementu zdecydowanie ułatwia bezpieczne realizowanie działań PLC w nietypowych strefach automatyki przemysłowej. Sprzedawany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy model sprzętu z kategorii logicznych sterowników S5 przyspiesza sukcesywne wdrażanie różnych operacji sterowania.

Korzyści i specyfikacja

Moduł oferowany na specjalne zamówienie w asortymencie sklepu Magsteron jest przystosowany do działania z wieloma przemysłowymi jednostkami z rodziny urządzeń S5 marki Siemens. Grupa ta obejmuje zaskakująco niestandardowe w zakresie jakościowym urządzenia. Oferowane warianty S5 marki Siemens posiadają specjalnie dobrane wysokości konstrukcji obudowy, architektury procesorów i zasoby pamięciowe.

Funkcje i możliwości

W linii SIMATIC S5 możesz zakupić zróżnicowane moduły, jak m.in. niestandardowe moduły wejścia i wyjścia, modułu ułatwiające komunikację, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemowe, źródła energii, moduły liczników oraz zestawy instalacyjne. Aplikacja do programowania i konfiguracji programowalnych sterowników PLC S5 to STEP5 w optymalnej edycji produktowej. Artykuły starszej edycji przez cały czas mogą zostać użyte w strefach automatyki przemysłowej, które nie zostały poddane modernizacji do nowszych wersji PLC marki Siemens. Moduł udostępniany na specjalne zamówienie w naszym sklepie internetowym możemy zaproponować w wariancie odnowionym od dystrybutora.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5405-7AB21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt