SIEMENS Simatic S5 - 6ES5410-0AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5410-0AA12

6ES5410-0AA12 został zaprojektowany jako specjalistyczny moduł wejść cyfrowych. Element dostępny w sklepie Magsteron to rozwiązanie z linii sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Proponowany w naszym internetowym sklepie model zaopatrzono w specyfikację technologiczną wystarczającą do zastosowania sterowniczego w otoczeniu zakładowym, dlatego tym samym bez przeszkód będzie się sprawdzać w całkowicie zautomatyzowanych zadaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5410-0AA12

6ES5410-0AA12 to numer katalogowy, pod którym zakupisz moduł o specyfikacji dobranej specjalnie pod względem mechanicznym do wymogów profesjonalnych aplikacji branżowych. Jakość techniczna dostępnego aktualnie u nas elementu zapewnia wydajne inicjowanie czynności sterowniczych w nietypowych środowiskach. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym wariant produktowy dla systemów logicznych sterowników programowalnych S5 marki Siemens usprawnia zgodne z wymaganiami kontrolowanie skomplikowanych czynności układu automatyki.

Korzyści i zalety

Moduł wejść cyfrowych dostarczany na zamówienie w naszym internetowym sklepie jest przystosowany do pracy z bardzo wieloma produktami w układach produktów SIMATIC Siemens S5. Generacja zawiera w wyraźnym stopniu przystosowane technologicznie kontrolery. Sklasyfikowane komponenty S5 Siemens przykuwają uwagę tym, że otrzymały przystosowane warianty technologii obudowy, układy scalone i ilość pamięci.

Funkcjonalności i dane techniczne

W linii S5 marki Siemens udostępniliśmy praktyczne elementy, do których zaliczają się wielokierunkowe moduły wejść i wyjść, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemowe, zasilacze dedykowane, moduły zliczające, a do tego również komplety instalacyjne. Aplikacja do zmiany ustawień sterowników SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w specjalnie dopasowanej konfiguracji numerowej. Jednostki w tym układzie wciąż obecnie mogą być eksploatowane w obszarach automatyki przemysłowej, które nie zostały poddane modernizacji do wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5410-0AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt