SIEMENS Simatic S5 - 6ES5410-7AA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5410-7AA21

6ES5410-7AA21 jest oferowanym w sklepie Magsteron modułem 8 wyjść cyfrowych 48 V DC/20 A - przeznaczonym dla CPU 110A. Proponowany podzespół przygotowano dla odsłony sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens. Oferowany przez nas element wyróżnia się poprzez konstrukcję techniczną wystarczającą do eksploatacji w segmencie przemysłowym, dzięki czemu też wyjątkowo bezpiecznie będzie funkcjonować w różnych rozwiązaniach z zakresu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5410-7AA21

6ES5410-7AA21 opracowano jako moduł o specyfice technicznej przystosowanej do oczekiwań wielu różnych linii systemowych. Konstrukcja dostępnego sprzętu pozwala na wydajne uruchamianie programów sterownika PLC w bardzo specyficznych obiektach automatyki przemysłowej. Udostępniany na specjalne zamówienie w naszej ofercie element opracowany specjalnie dla sterowników programowalnych SIMATIC S5 tego cenionego producenta przyspiesza efektywne przeprowadzanie najważniejszych planów systemów sterowania.

Zalety i korzyści

Moduł oferowany przez nasz sklep Magsteron jest wykonany zgodnie z najbardziej przydatnymi częściami przynależącymi do PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Linia ta uwzględnia w wyraźnym stopniu dostosowane pod względem technologicznym sterowniki PLC. Wybrane CPU SIMATIC Siemens S5 wyróżniają się tym, że posiadają odpowiednio przystosowane głębokości montażowe technologii obudowy, parametry procesora, a także pamięć podręczną.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla systemu SIMATIC S5 możesz zamówić zoptymalizowane podzespoły, takie jak między innymi uzupełniające moduły wejść i wyjść, interfejsy komunikacyjne, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemowe, moduły do zasilania, moduły zliczająco-pomiarowe i szyny montażowe. Platforma inżynierska do programowania i parametryzacji sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 we właściwie dobranej odsłonie produktowej. Elementy wyposażenia z tej rodziny czasami mogą znaleźć zastosowanie w obszarach przemysłowych, które nie zostały zmodernizowane do sterownika w odsłonie SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5410-7AA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt