SIEMENS Simatic S5 - 6ES5415-7AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5415-7AA11

6ES5415-7AA11 to oferowany na zamówienie moduł wyjść cyfrowych. Produkt sprzedawany w sklepie Magsteron przynależy do kategorii programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5. Dostępny element wyróżnia się poprzez konstrukcję technologiczną, która jest optymalnie przystosowana do kontrolowania procesów w otoczeniu automatyki, dzięki czemu też całkowicie płynnie funkcjonuje w skomplikowanych projektach i aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5415-7AA11

6ES5415-7AA11 - taki numer katalogowy otrzymał od producenta moduł wyjściowy, który posiada konstrukcję odpowiednio dopasowaną do specyfiki technicznej w pełni zautomatyzowanych linii branżowych. Konstrukcja dostępnego w naszej ofercie produktu znacząco przyspiesza ekonomiczne realizowanie projektów w rozmaitych strefach automatyki. Udostępniany na specjalne zamówienie podzespół wyposażenia dostępny specjalnie dla programowalnych sterowników S5 marki Siemens zapewnia skuteczne wykonywanie najróżniejszych operacji sterownika PLC.

Specyfikacja techniczna

Moduł wyjść cyfrowych proponowany przez sklep Magsteron zapewnia funkcjonowanie z najbardziej praktycznymi podzespołami należącymi do PLC S5. Podkategoria ta zawiera znacząco zbalansowane w zakresie jakościowym jednostki centralne CPU. Oferowane sterowniki PLC S5 firmy Siemens odznaczają się tym, że otrzymały specjalnie określone głębokości instalacyjne technologii obudowy, układy scalone czy też pamięć roboczą.

Parametry i możliwości

Dla kategorii SIMATIC S5 marki Siemens oferowane są najróżniejsze akcesoria, takie jak przykładowo elastyczne moduły wyjść i wejść, moduły ułatwiające komunikację, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemów, moduły zasilacza, liczniki oraz szafy montażowe. Narzędzie inżynierskie do parametryzacji programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens to STEP5 w kompatybilnej odsłonie. Komponenty wyposażenia o takich parametrach nadal z powodzeniem mogą zostać użyte w obiektach niezaktualizowanych do nowszych wersji sterownika Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5415-7AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt