SIEMENS Simatic S5 - 6ES5415-7AA31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5415-7AA31

6ES5415-7AA31 to oferowany w naszym sklepie internetowym moduł 8 wyjść cyfrowych 24-48 V AC/2 A. Dostępny w naszej ofercie sprzęt jest rozwiązaniem należącym do środowiska programowalnych sterowników logicznych Siemens SIMATIC S5. Sprzęt otrzymał budowę najbardziej właściwą do działania w segmencie przemysłowym, dzięki czemu bez jakichkolwiek problemów może pracować w wielu operacjach z zakresu automatyki sterowniczej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5415-7AA31

6ES5415-7AA31 to numer katalogowy modułu o konfiguracji pod względem technicznym dostosowanej specjalnie do charakterystyki profesjonalnych linii systemowych. Jakość dostępnego na zamówienie w naszym internetowym sklepie rozwiązania zdecydowanie przyspiesza ekonomiczne doprowadzanie aplikacji w wymagających środowiskach automatyki. Udostępniany na zamówienie podzespół opracowany specjalnie dla sterowników S5 firmy Siemens przyspiesza bezpieczne obsługiwanie skomplikowanych aplikacji układu.

Zalety i korzyści

Moduł dostępny na zamówienie w naszym sklepie zapewnia zgodność ze wszystkimi praktycznymi urządzeniami w liniach sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens. Seria ta obejmuje bardzo zoptymalizowane w zakresie jakościowym programowalne sterowniki logiczne. Zamawiane PLC SIMATIC Siemens S5 odznaczają się tym, że uzyskały w większości indywidualne gabaryty obudowy, dane procesora bądź też pamięć na dane.

Funkcjonalności i zastosowania

W serii S5 marki Siemens sprzedawane są praktyczne akcesoria, jak przykładowo kompatybilne moduły wejściowe i wyjściowe, złącza komunikacyjne, moduły adapterów, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemów, zasilacze, moduły zliczające, a do tego również komplety instalacyjne. Narzędzie inżynierskie do pracy i parametryzacji programowalnych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w zgodnej technologicznie edycji produktowej. Sterowniki z tej edycji nieustannie są eksploatowane w obszarach zakładowych niepoddanych aktualizacji do odsłony S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5415-7AA31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt