SIEMENS Simatic S5 - 6ES5415-8MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5415-8MA11

6ES5415-8MA11 jest numerem katalogowym produktu dedykowanego PLC starszej generacji. Dostępny wariant pochodzi z generacji sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Proponowany przez nas komponent wyróżnia się poprzez specyfikację technologiczną zoptymalizowaną do spełniania funkcji w obszarach automatyki, dlatego też bez występujących przeszkód sprawdza się w całkowicie zautomatyzowanych aplikacjach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - 6ES5415-8MA11

6ES5415-8MA11 to sprzedawany przez nas produkt o budowie pod kątem technicznym odpowiednio przystosowanej do wymagań przemysłowych linii branżowych. Zakup tego sprzedawanego aktualnie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową wariantu umożliwia całkowicie wydajne realizowanie działań sterowniczych w bardzo nietypowych zakładach przemysłowych. Oferowany na specjalne zamówienie przez nasz sklep model komponentu systemów logicznych sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens optymalizuje bezpieczne kontrolowanie cykli linii sterowniczych.

Korzyści i zalety

Produkt oferowany na zamówienie w sklepie Magsteron można wykorzystać z rozmaitymi częściami przynależącymi do sterowników S5 firmy Siemens. Kategoria uwzględnia w dużym stopniu zróżnicowane pod względem konstrukcyjnym modele. Udostępnione programowalne sterowniki logiczne S5 otrzymały indywidualnie przystosowane głębokości technologii obudowy, układy procesorów lub pamięć podręczną.

Funkcjonalności i możliwości

Dla serii SIMATIC S5 firmy Siemens oferujemy specjalne komponenty, takie jak wielokierunkowe moduły wejściowe i wyjściowe, moduły dedykowane komunikacji, adaptery, przekaźniki, pamięci Micro SD, modemy internetowe, moduły zasilacza, moduły pomiarowo-zliczające bądź też szyny montażowe. Narzędzie inżynieryjne do modyfikacji programów urządzeń SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w przystosowanej edycji. Produkty z tej edycji przez cały czas mogą pracować w strefach automatyzacji niepoddanych aktualizacji do odsłony Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5415-8MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt