SIEMENS Simatic S5 - 6ES5417-7AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5417-7AA11

6ES5417-7AA11 jest numerem katalogowym modułu rozszerzeń z 8 przekaźnikowymi wyjściami cyfrowymi 80 mV AC/30 V AC i 1A. Proponowany w naszym sklepie element przygotowano dla rodziny sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5. Proponowany produkt zwraca uwagę poprzez konstrukcję najbardziej właściwą do inicjowania działań sterowniczych w zakładach przemysłowych, dlatego tym samym całkowicie dobrze sprawdza się w zaawansowanych procesach z zakresu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5417-7AA11

6ES5417-7AA11 to numer katalogowy modułu, który posiada budowę technologiczną odpowiednią względem parametrów technicznych całkowicie zautomatyzowanych linii systemowych. Funkcjonalność dostępnego na zamówienie w naszym sklepie internetowym z automatyką przemysłową urządzenia zdecydowanie gwarantuje wyjątkowo bezproblemowe doprowadzanie działań PLC w wymagającym otoczeniu. Oferowany na specjalne zamówienie w naszym asortymencie element z serii sterowników S5 marki Siemens gwarantuje bezpieczne inicjowanie najistotniejszych procesów systemu automatyki.

Korzyści i specyfikacja

Moduł oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron może współpracować z uniwersalnymi elementami dedykowanymi dla sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5. Linia ta posiada w wyraźnej mierze rozmaite w zakresie jakościowym jednostki CPU. Wybrane sterowniki SIMATIC Siemens S5 wyróżniają się tym, że posiadają przystosowane wysokości, głębokości i szerokości obudowy, specyfikacje procesora, a także pamięć roboczą.

Funkcje i możliwości

W dziedzinie SIMATIC S5 firmy Siemens możesz kupić specjalistyczne moduły, którymi są rozszerzające moduły wejścia i wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, modemy, moduły zasilające, moduły pomiarowo-zliczające bądź też zestawy instalacyjne. Inżynieryjny system do programowania i parametryzacji programowalnych sterowników PLC SIMATIC S5 to STEP5 w specjalnie dopasowanej konfiguracji numerowej. Podzespoły wyposażenia z tej odsłony nierzadko nadal pracują w obiektach, które nie są rozbudowane do sterownika Siemens w odsłonie SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5417-7AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt