SIEMENS Simatic S5 - 6ES5417-7AA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5417-7AA21

6ES5417-7AA21 - takim numerem katalogowym produktu wyróżnia się moduł 8 wyjść cyfrowych przekaźnikowych 30 V DC/250 V AC i 5 A. Wariant sprzedawany w sklepie Magsteron pochodzi z układów sterowników programowalnych PLC SIMATIC Siemens S5. Podzespół uzyskał technologię odpowiednią do wykonywania pracy w obszarze automatyki przemysłowej, dzięki czemu w stu procentach wydajnie sprawdza się w licznych procesach technologicznych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5417-7AA21

6ES5417-7AA21 zaprojektowano jako moduł, który posiada funkcjonalność techniczną odpowiednią względem standardów technologicznych w pełni specjalistycznych projektów systemowych. Zastosowanie zamawianego przez nasz sklep produktu gwarantuje zaskakująco szybkie inicjowanie działań sterowniczych w bardzo zróżnicowanych obszarach automatyki. Oferowany na specjalne zamówienie model sprzętu z serii produktów S5 Siemens optymalizuje ekonomiczne wdrażanie istotnych etapów pracy systemu PLC.

Korzyści i zalety

Moduł wejściowy sprzedawany w naszym sklepie możesz stosować z najbardziej rozmaitymi elementami należącymi do PLC S5 marki Siemens. Linia zawiera w wyraźnym stopniu zróżnicowane w zakresie konstrukcyjnym programowalne sterowniki logiczne. Dostarczane jednostki centralne CPU SIMATIC S5 firmy Siemens odznaczają się tym, że uzyskały indywidualnie dostosowane głębokości montażowe konstrukcji obudowy, architektury obliczeniowe lub pojemność pamięci.

Funkcje i możliwości

W podkategorii S5 firmy Siemens dostępne są specjalne urządzenia, jak na przykład wszechstronne moduły wyjścia i wejścia, komunikacyjne złącza, moduły adapterów, moduły przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemowe, moduły do zasilania, moduły liczników, a do tego także zestawy instalacyjne. Inżynieryjna platforma do parametryzacji produktów S5 firmy Siemens to STEP5 we właściwie dobranej wersji produktowej. CPU minionej serii wciąż z powodzeniem są użytkowane w obszarach automatyki, które nie są rozbudowane do sterownika Siemens w wariancie S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5417-7AA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt