SIEMENS Simatic S5 - 6ES5418-7AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5418-7AA11

6ES5418-7AA11 to dostępny w naszym sklepie moduł sygnalizatora 418 z wyświetlaczem segmentowym 2x7, opracowany dla S5-110A. Urządzenie proponowane w naszym asortymencie jest rozwiązaniem z kategorii programowalnych sterowników logicznych PLC S5 firmy Siemens. Produkt wyposażono w budowę technologiczną specjalnie dopasowaną do wdrażania działań w otoczeniu automatyki, w związku z czym efektywnie sprawdza się w bardzo różnych zadaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł sygnalizatora 418 - 6ES5418-7AA11

6ES5418-7AA11 został wyprodukowany jako moduł sygnalizatora, który posiada funkcjonalność przystosowaną do specjalistycznych segmentów branży. Budowa mechaniczna oferowanego na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową elementu pozwala na wydajne uruchamianie procesów sterowniczych w najbardziej niestandardowych warunkach automatyki przemysłowej. Udostępniany przez sklep internetowy Magsteron wariant z serii logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens optymalizuje skuteczne realizowanie kluczowych operacji.

Zalety i specyfikacja

Moduł sygnalizatora proponowany przez nasz sklep Magsteron może funkcjonować ze wszystkimi praktycznymi urządzeniami będącymi częścią sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Generacja ta uwzględnia w wyraźnej mierze różne w zakresie technicznym rozwiązania. Konkretne komponenty S5 przykuwają uwagę tym, że mają odpowiednie szerokości obudów, architektury obliczeniowe lub dostępną pamięć.

Parametry i dane techniczne

W gamie S5 firmy Siemens wystawiamy na sprzedaż praktyczne rozwiązania, jak przykładowo uniwersalne moduły wejść i wyjść, komunikacyjne porty i interfejsy, adaptery, przekaźniki sterownicze, pamięci Micro SD, moduły modemów, zasilacze, moduły zliczające oraz szyny instalacyjne. Oprogramowanie do konfiguracji programowalnych sterowników logicznych S5 to STEP5 w dostosowanej konfiguracji produktowej. PLC w tej edycji wciąż mogą zostać użyte w systemach nieunowocześnianych do nowszych wariantów sterownika Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5418-7AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt