SIEMENS Simatic S5 - 6ES5420-3BA11

  • SIEMENS Simatic S5 -  6ES5420-3BA11

6ES5420-3BA11 to kompaktowy moduł wejść cyfrowych 420. Podzespół wyprodukowano dla systemu sterownika programowalnego SIMATIC Siemens S5. Produkt odznacza się specyfikacją odpowiednią do użytku w otoczeniu przemysłowym, przez co bez problemów może pracować w licznych aplikacjach PLC. Moduł posiada 32 nieizolowane wejścia 24 V DC.

Siemens SIMATIC S5, moduł wejść cyfrowych- 6ES5420-3BA11

6ES5420-3BA11 to numer, pod którym oferujemy moduł o konstrukcji zoptymalizowanej pod kątem realizacji różnych zadań wymagających zapewnienia dodatkowych wejść cyfrowych. Specyfikacja dostępnego w naszym sklepie internetowym sprzętu gwarantuje kompleksową pracę w znacznym przedziale temperaturowym w środowisku, a także w niekorzystnych strefach przemysłowych. Oferowany w naszym sklepie komponent dedykowany kategorii produktów SIMATIC S5 marki Siemens zapewnia skuteczne wdrażanie programów w układzie PLC.

Specyfikacja techniczna

Moduł wejść cyfrowych oferowany przez Magsteron jest zgodny z kluczowymi komponentami w systemie urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens. W standardzie tym dostępne są sterowniki logiczne o różnej budowie. Wybrane urządzenia posiadają inne gabaryty obudowy, układy procesorów i pamięci. Sporo komponentów w tym standardzie obecnie stosuje się w pewnych obiektach przemysłowych i nieunowocześnianych zakładach. Sprzedawany przez Magsteron produkt nie jest już wspierany przez firmę Siemens, dlatego sprowadzamy go tylko jako zregenerowany wariant używany od zaufanych dostawców.

Parametry i możliwości

Moduł wejść cyfrowych sprowadzany przez nas na zamówienie może bez przeszkód pracować z innymi dedykowanymi produktami specjalnymi. Rodzina SIMATIC S5 marki Siemens zapewnia bezproblemową zgodność z rozmaitymi modułami rozszerzeń, do których zaliczamy dodatkowe wejścia, dodatkowe wyjścia, interfejsy komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcjonalne czy moduły przekaźnikowe. Platforma do zmiany ustawień sterowników programowalnych S5 to STEP5 w zgodnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5420-3BA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt