SIEMENS Simatic S5 - 6ES5420-4UA14

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5420-4UA14

6ES5420-4UA14 - takim numerem katalogowym odznacza się kompaktowy i izolowany moduł z 32 wejściami binarnymi 24 V DC, dedykowany CPU 135U i 155U. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym model wywodzi się z generacji programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens SIMATIC S5. Komponent zwraca uwagę poprzez budowę technologiczną optymalnie dobraną do kontrolowania operacji w obszarze automatyki, dzięki czemu bardzo bezpiecznie znajduje zastosowanie w najbardziej podstawowych zakresach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5420-4UA14

6ES5420-4UA14 - taki numer zamówieniowy posiada moduł o budowie odpowiednio dobranej względem zapotrzebowania technologicznego wielu licznych układów systemowych. Konstrukcja oferowanego w naszym sklepie Magsteron modelu usprawnia sprawne realizowanie projektów w różnych zakładach przemysłowych. Dostępny na zamówienie w naszej ofercie model wyposażenia gamy logicznych sterowników programowalnych Siemens S5 gwarantuje bezpieczne wykonywanie zaawansowanych aplikacji układu sterowania.

Zalety i korzyści

Moduł wejściowy proponowany na zamówienie w sklepie Magsteron będzie kompatybilny z funkcjonalnymi modelami wchodzącymi w skład programowalnych sterowników S5. Standard ten zapewnia wyjątkowo różne w zakresie jakościowym urządzenia PLC. Sprzedawane programowalne sterowniki logiczne Siemens S5 mogą mieć odpowiednio dobrane głębokości, szerokości i wysokości montażowe obudowy, możliwości obliczeniowe lub też pamięć podręczną.

Funkcjonalności i możliwości

W standardzie Siemens S5 prezentujemy przystosowane urządzenia, jakimi są dodatkowe moduły wyjść i wejść, komunikacyjne złącza, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemowe, moduły zasilaczy, moduły pomiarowo-zliczające, jak również komplety instalacyjne. Narzędzie do modyfikacji programów programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w kompatybilnej odsłonie produktowej. PLC w tej odsłonie wciąż z powodzeniem znajdują się w eksploatacji w strefach automatyki niemodernizowanych do wariantu SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5420-4UA14
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt