SIEMENS Simatic S5 - 6ES5420-5AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5420-5AA11

6ES5420-5AA11 to numer katalogowy modułu wyposażonego w 32 wejścia cyfrowe 24 V DC. Komponent ten stanowi rozwiązanie zaprojektowane dla systemu sterownika programowalnego PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Proponowany w naszym sklepie internetowym wariant uzyskał konstrukcję optymalnie dostosowaną do kontrolowania operacji w obszarach zakładu, a więc bardzo bezpiecznie będzie pracować w nietypowych czynnościach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5420-5AA11

6ES5420-5AA11 jest numerem katalogowym modułu o konstrukcji pod kątem technologicznym opracowanej specjalnie względem charakterystyki różnych zakładów. Konstrukcja dostępnego na zamówienie w asortymencie sklepu Magsteron sprzętu umożliwia zaskakująco efektywne realizowanie działań sterownika w bardzo specjalistycznych środowiskach. Dostępny w ofercie naszego sklepu produkt dedykowany dla PLC Siemens S5 gwarantuje ekonomiczne obsługiwanie licznych zadań układów automatyki.

Korzyści i specyfikacja

Moduł oferowany na specjalne zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową może funkcjonować ze wszystkimi dostępnymi rozwiązaniami z generacji programowalnych sterowników logicznych Siemens SIMATIC S5. Seria ta zapewnia wyjątkowo zróżnicowane pod względem technicznym sterowniki PLC. Sklasyfikowane komponenty Siemens S5 wyróżniają się tym, że mają indywidualnie dopasowane głębokości montażowe obudów, możliwości procesora bądź też ilość pamięci.

Parametry i dane techniczne

W gamie S5 prezentujemy uniwersalne komponenty, takie jak na przykład opcjonalne moduły wyjść i wejść, interfejsy komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki, karty Micro SD, karty modemów, zasilacze dedykowane, moduły zliczająco-pomiarowe, a także szafy montażowe. Narzędzie do pracy i konfiguracji programowalnych sterowników S5 Siemens to STEP5 w przystosowanej edycji. Podzespoły tak zaprojektowane wciąż z powodzeniem mogą działać w strefach automatyzacji, których nie rozbudowano do sterownika Siemens w wariancie S7. Moduł udostępniany przez sklep Magsteron jest już wycofany ze sprzedaży przez producenta, dlatego oferujemy jego odświeżoną wersję w postaci używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5420-5AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt