SIEMENS Simatic S5 - 6ES5420-8MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5420-8MA11

6ES5420-8MA11 działa jako moduł z nieizolowanymi 4 wejściami cyfrowymi 24 V DC. Sprzęt proponowany w naszym sklepie internetowym przynależy do serii sterowników PLC S5 marki Siemens w wariantach 90U/95U/100U/ET 100U/ET 200U. Element proponowany w sklepie Magsteron jest wyposażony w konstrukcję techniczną dobraną do przeprowadzania działań w środowisku przemysłowym, a więc w stu procentach idealnie pracuje w wymagających projektach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5420-8MA11

6ES5420-8MA11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł, który posiada charakterystykę techniczną przystosowaną specjalnie do realizacji najrozmaitszych aplikacji systemowych. Użycie w praktyce proponowanego aktualnie w naszym sklepie z automatyką przemysłową wariantu w pełni gwarantuje efektywne ukierunkowanie pracy sterownika PLC w niestandardowych strefach przemysłowych. Sprzedawany na specjalne zamówienie w naszym sklepie produkt S5 umożliwia wydajne obsługiwanie różnych procesów układów automatyki.

Korzyści i zalety

Moduł wejść cyfrowych dostępny w naszym sklepie zapewnia efektywne funkcjonowanie z wieloma innymi elementami wliczanymi do urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens. Linia ta posiada w znacznym stopniu zoptymalizowane w zakresie technicznym sterowniki. Sklasyfikowane PLC Siemens SIMATIC S5 wyróżniają się tym, że posiadają bardzo zróżnicowane gabaryty obudowy, układ procesora, a także pamięć roboczą.

Funkcje i dane techniczne

W edycji SIMATIC S5 firmy Siemens można zamówić specjalne moduły, takie jak przykładowo elastyczne moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacji, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, pamięci Micro SD, moduły modemu, moduły zasilaczy, moduły zliczające czy zestawy montażowe. Inżynieryjne oprogramowanie do programowania i parametryzacji sterowników Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w trafnie dopasowanej konfiguracji. Sterowniki logiczne tej generacji nadal efektywnie pracują w strefach branży, których nie poddano modernizacji do sterownika Siemens SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5420-8MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt