SIEMENS Simatic S5 - 6ES5421-8MA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5421-8MA12

6ES5421-8MA12 to produkt, którym jest nieizolowany moduł 8 wejść cyfrowych 24 V DC dla CPU 90U, 95U, 100U, ET 100U czy ET 200U. Dostępny w sklepie Magsteron element stanowi rozwiązanie z odsłony sterownika programowalnego SIMATIC S5 marki Siemens. Moduł ten uzyskał specyfikację technologiczną wyjątkowo dobrą do zastosowania sterowniczego w warunkach automatyki przemysłowej, dlatego w pełni produktywnie działa w najbardziej standardowych obszarach zakładu przemysłowego.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5421-8MA12

6ES5421-8MA12 jest oferowany jako moduł o specyfice technicznej zoptymalizowanej względem oczekiwań w pełni zautomatyzowanych segmentów branżowych. Konstrukcja oferowanego na zamówienie w naszym sklepie wariantu zdecydowanie pozwala w stu procentach efektywnie inicjować aplikacje PLC nie tylko w podstawowych dziedzinach przemysłowych. Prezentowany w asortymencie naszego sklepu internetowego z automatyką przemysłową model komponentu z linii urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens umożliwia skuteczne kontrolowanie specjalistycznych harmonogramów systemów sterowania.

Zalety i korzyści

Moduł wejść cyfrowych proponowany na specjalne zamówienie przez sklep internetowy Magsteron jest przystosowany do funkcjonowania z bardzo licznymi modelami będącymi częścią logicznych sterowników S5 Siemens. Podkategoria zawiera zaskakująco rozmaite w zakresie konstrukcyjnym jednostki CPU. Określone warianty S5 firmy Siemens otrzymały dość różne wersje instalacyjne obudowy, specyfikacje procesora czy pamięć na program.

Parametry i zastosowania

W układzie S5 firmy Siemens dostarczane są zoptymalizowane akcesoria, jak przykładowo rozszerzające moduły wyjść i wejść, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki, pamięci Micro SD, moduły modemu, moduły zasilające, moduły licznikowe, a do tego także szyny montażowe. Inżynieryjne oprogramowanie do programowania i konfiguracji urządzeń SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w dostosowanej technologicznie konfiguracji produktowej. Podzespoły wyposażenia z takimi parametrami wciąż sprawdzają się w strefach zakładowych niepoddanych modernizacji do S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5421-8MA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt