SIEMENS Simatic S5 - 6ES5422-8MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5422-8MA11

6ES5422-8MA11 to dostępny w naszym sklepie internetowym moduł 16 nieizolowanych wejść cyfrowych 24 V DC, przeznaczony dla 90U, 95U, 100U, ET 100U i ET 200U. Wariant ten wykonano dla odsłony programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Dostępny sprzęt otrzymał budowę technologiczną specjalnie zaprojektowaną do kontrolowania operacji sterowniczych w branży przemysłowej, dzięki czemu bardzo sprawnie funkcjonuje w najbardziej zaawansowanych czynnościach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5422-8MA11

6ES5422-8MA11 - taki numer katalogowy otrzymał moduł o specyfice odpowiednio dostosowanej do zapotrzebowania technologicznego rozmaitych branż. Budowa oferowanego przez nas wariantu ułatwia w stu procentach bezpieczne uruchamianie aplikacji PLC w bardzo różnych obszarach. Oferowany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową komponent generacji kontrolerów SIMATIC Siemens S5 przyspiesza zgodne z wymaganiami wykonywanie ważnych aplikacji linii sterowniczych.

Korzyści i specyfikacja

Moduł oferowany na specjalne zamówienie w naszym sklepie jest wyprodukowany zgodnie z bardzo wieloma podzespołami z rodziny produktów S5 marki Siemens. Kategoria ta zawiera w sobie znacząco zoptymalizowane w zakresie konstrukcyjnym podzespoły. Wybrane urządzenia S5 Siemens uzyskały dość odmienne głębokości, szerokości i wysokości montażowe konstrukcji obudowy, parametry procesora i pamięć podręczną.

Parametry i zastosowania

Dla systemu Siemens SIMATIC S5 można znaleźć zgodne z tą serią komponenty, którymi są elastyczne moduły wyjściowe i wejściowe, moduły dedykowane komunikacji, adaptery, przekaźniki, karty Micro SD, moduły modemu, moduły zasilaczy, moduły licznikowe, jak również komplety instalacyjne. Narzędzie programistyczne do zmiany ustawień programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens to STEP5 we właściwie dobranej odsłonie produktowej. Podzespoły wyposażenia z tej grupy obecnie nadal znajdują się w eksploatacji w strefach obiektu, które nie są zmodernizowane do nowszych odsłon sterownika PLC.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5422-8MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt