SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-4UA11

6ES5430-4UA11 został wyprodukowany jako kompaktowy moduł z 32 wejściami cyfrowymi 24 V DC. Proponowany przez nas produkt to rozwiązanie ze struktury programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzedawane w naszym sklepie internetowym urządzenie wyposażono w konstrukcję techniczną dobrze dobraną do wykonywania operacji w segmentach automatyki, więc bez przeszkód sprawdza się w podstawowych operacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5430-4UA11

6ES5430-4UA11 to numer katalogowy, pod którym zakupisz moduł o specyfice technicznej zoptymalizowanej do budowy najróżniejszych układów. Konstrukcja zamawianego w naszym sklepie z automatyką przemysłową komponentu ułatwia szybkie ukierunkowanie programów sterownika w bardzo zróżnicowanych środowiskach automatyki przemysłowej. Dostępny w naszym sklepie Magsteron produkt z grupy logicznych sterowników programowalnych S5 firmy Siemens umożliwia wydajne realizowanie najistotniejszych cykli PLC.

Specyfikacja techniczna

Moduł udostępniany na zamówienie w naszym sklepie będzie przystosowany do stosowania z wyjątkowo licznymi rozwiązaniami wliczającymi się do programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens. Układ ten obejmuje wyjątkowo zróżnicowane pod względem technicznym CPU. Zamawiane programowalne sterowniki logiczne SIMATIC S5 marki Siemens zwracają uwagę tym, że otrzymały indywidualnie przystosowane wysokości, głębokości i szerokości technologii obudowy, dane procesora bądź też ilość pamięci.

Parametry i zastosowania

Dla serii Siemens S5 możemy dostarczyć odpowiednie akcesoria, jakimi są chociażby dodatkowe moduły wejść i wyjść, złącza do komunikacji, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, karty pamięciowe, karty modemowe, źródła zasilania, moduły zliczające bądź też zestawy instalacyjne. Narzędzie do modyfikacji programów sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w zgodnej specyfikacji produktowej. Tak wyprodukowane rozwiązania nierzadko wciąż mogą pracować w obszarach zakładów nierozbudowanych do sterownika w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5430-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt