SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-4UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-4UA12

6ES5430-4UA12 - pod takim numerem oferujemy dedykowany kontrolerom S5-135U/155U moduł 32 wejść cyfrowych 24 V DC o kompaktowej budowie. Podzespół zaprojektowano dla podkategorii sterownika programowalnego PLC SIMATIC S5. Oferowany w naszym sklepie element uzyskał budowę technologiczną w pełni wystarczającą do funkcjonowania w otoczeniu przemysłowym, dzięki temu doskonale może się sprawdzić w zróżnicowanych rozwiązaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5430-4UA12

6ES5430-4UA12 to numer, pod którym możesz zamówić moduł o konstrukcji pod względem technicznym przygotowanej specjalnie do konfiguracji najliczniejszych systemów branżowych. Funkcjonalność dostępnego obecnie w sklepie Magsteron sprzętu gwarantuje w pełni profesjonalne uruchamianie procesów sterowniczych w najtrudniejszych strefach przemysłowych. Dostępny w sklepie Magsteron na zamówienie model z podkategorii programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens usprawnia efektywne inicjowanie różnych cyklów pracy sterownika.

Specyfikacja techniczna

Moduł proponowany na specjalne zamówienie przez sklep internetowy Magsteron może pracować z bardzo wieloma elementami rodziny logicznych sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. Grupa oferuje zaskakująco zróżnicowane w zakresie technicznym urządzenia. Wybrane jednostki centralne CPU Siemens SIMATIC S5 mogły otrzymać odmienne warianty instalacyjne konstrukcji obudowy, dane procesora, a także dostępną pamięć.

Parametry i dane techniczne

W technologii S5 firmy Siemens wystawiamy na sprzedaż praktyczne elementy, jak m.in. wielokierunkowe moduły wyjściowe i wejściowe, złącza do komunikacji, moduły z adapterami, dodatkowe przekaźniki, karty pamięciowe, modemy internetowe, moduły zasilaczy, moduły zliczające, a także zestawy montażowe. Narzędzie do konfiguracji sterowników SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w odpowiednio dobranej specyfikacji konfiguracyjnej. Towary tej grupy czasami masz możliwość używać w strefach zakładowych, które nie zostały poddane modernizacji do wariantu w wersji SIMATIC S7. Moduł udostępniany w naszym sklepie internetowym nie pozostaje w tym momencie produkowany przez firmę Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5430-4UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt