SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-4UA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-4UA13

6ES5430-4UA13 to numer katalogowy kompaktowego modułu 32 wejść cyfrowych 24 V DC dla 135U i 155U. Komponent dostępny w naszym sklepie należy do systemów sterowników PLC S5 firmy Siemens. Model sprzedawany przez Magsteron wyposażono w konstrukcję technologiczną w pełni wystarczającą do kontrolowania procesów w środowiskach automatyki przemysłowej, w związku z czym efektywnie sprawdza się w najbardziej trudnych obszarach zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5430-4UA13

6ES5430-4UA13 jest dostępnym u nas na zamówienie modułem, który posiada specyfikację dostosowaną względem wymagań rozmaitych układów systemu SIMATIC S5. Wykorzystanie w praktyce dostępnego wariantu pozwala na w pełni skuteczne ukierunkowanie procesów PLC w zróżnicowanych obszarach. Oferowany na specjalne zamówienie komponent wyposażenia systemów programowalnych sterowników logicznych S5 pozwala na zgodne z wytycznymi wdrażanie ważnych działań linii sterowniczej.

Zalety i korzyści

Moduł wejść cyfrowych prezentowany przez nasz sklep będzie przystosowany do działania z rozmaitymi podzespołami serii produktów SIMATIC S5. System uwzględnia wyjątkowo rozmaite pod względem konstrukcyjnym programowalne sterowniki PLC. Sprzedawane podzespoły S5 firmy Siemens zwracają uwagę tym, że mają specjalnie przystosowane gabaryty obudów, możliwości procesora czy też dostępną pamięć.

Funkcje i możliwości

W ramach systemu S5 proponowane są odpowiednie akcesoria, jak między innymi opcjonalne moduły wejściowe i wyjściowe, interfejsy i porty komunikacyjne, adaptery, dodatkowe przekaźniki, karty pamięci, moduły modemów, zasilacze dedykowane, moduły liczników oraz komplety montażowe. Platforma inżynierska do obsługi sterowników programowalnych S5 tego producenta to STEP5 w odpowiedniej edycji. Sprzęty o takiej specyfikacji wciąż powszechnie mogą sprawdzić się w strefach automatyki, których nie poddano modernizacji do nowszych wersji sterownika. Moduł sprzedawany w sklepie Magsteron pozostaje na chwilę obecną wycofany ze sprzedaży przez producenta, dlatego proponujemy go w wariancie odnowionym z bezpiecznego źródła.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5430-4UA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt