SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-4UA14

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-4UA14

6ES5430-4UA14 opracowano jako kompaktowy moduł 32 wejść cyfrowych 24 V DC z izolacją. Urządzenie proponowane w naszym sklepie internetowym należy do konstrukcji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5. Oferowany sprzęt jest zaopatrzony w technologię dobraną do spełniania funkcji sterowniczych w zakładach automatyki, dlatego wyjątkowo bezawaryjnie może się sprawdzić w standardowych procesach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5430-4UA14

6ES5430-4UA14 - takim numerem wyróżnia się moduł o konstrukcji odpowiednio opracowanej do wymogów technologicznych wielu różnych aplikacji branżowych. Zakup dostępnego aktualnie w naszym sklepie akcesorium przyspiesza w pełni skuteczne przeprowadzanie procesów w wyjątkowo wymagających dziedzinach automatyki przemysłowej. Dostępny na zamówienie element wyposażenia systemu urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens pozwala na zgodne z wytycznymi wdrażanie najważniejszych etapów procesów sterowania.

Zalety i korzyści

Moduł proponowany na specjalne zamówienie w sklepie internetowym z automatyką przemysłową Magsteron jest wyprodukowany zgodnie z funkcjonalnymi elementami serii produktów S5. Linia uwzględnia wyjątkowo różne technicznie kontrolery. Sprzedawane podzespoły Siemens SIMATIC S5 mogą posiadać w większości zróżnicowane głębokości instalacyjne konstrukcji obudowy, dane obliczeniowe, a także zasoby pamięci.

Funkcjonalności i dane techniczne

W serii S5 Siemens można zamówić specjalne urządzenia, jak np. wszechstronne moduły wyjść i wejść, moduły dedykowane komunikacji, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, pamięci Micro SD, moduły modemu, źródła zasilania, moduły licznikowe, jak również komplety montażowe. Narzędzie inżynieryjne do konfiguracji PLC S5 Siemens to STEP5 w zgodnej technologicznie edycji. Komponenty z tej kategorii cały czas mogą być eksploatowane w strefach przemysłowych, które nie są zaktualizowane do wersji SIMATIC S7. Moduł sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową pozostaje teraz wycofany przez firmę Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5430-4UA14
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt