SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-7LA11

6ES5430-7LA11 - taki numer katalogowy otrzymał moduł 32 wejść cyfrowych izolowanych 24 V DC dla S5-115U. Produkt proponowany w naszym asortymencie to rozwiązanie z kategorii sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens. Podzespół zaopatrzono w konstrukcję techniczną zaprojektowaną specjalnie do realizacji działań w branży automatyki, przez co tym samym wyjątkowo bezpiecznie spełnia funkcje w podstawowych obszarach zakładu przemysłowego.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5430-7LA11

6ES5430-7LA11 to oferowany na zamówienie moduł o specyfice technologicznej odpowiednio zoptymalizowanej względem zapotrzebowania całkowicie przemysłowych układów systemowych. Wykorzystanie w praktyce dostępnego na zamówienie w sklepie Magsteron wariantu ułatwia bardzo szybkie uruchamianie procesów w trudnych obszarach. Sprzedawany na zamówienie model urządzenia dostępny specjalnie dla logicznych sterowników programowalnych Siemens S5 usprawnia wydajne realizowanie niestandardowych operacji linii sterowniczej.

Korzyści i specyfikacja

Moduł sprzedawany w naszym internetowym sklepie będzie działać z przydatnymi częściami w liniach programowalnych sterowników logicznych Siemens S5. Grupa ta zawiera wyjątkowo przystosowane w zakresie jakościowym programowalne sterowniki logiczne. Wybrane produkty SIMATIC S5 firmy Siemens zwracają uwagę tym, że otrzymały specjalnie dobrane rozmiary instalacyjne konstrukcji obudowy, architektury obliczeniowe bądź też pamięć na dane.

Funkcje i możliwości

Dla generacji SIMATIC S5 firmy Siemens prezentowane są specjalne elementy, do których zaliczają się ponadprogramowe moduły wyjścia i wejścia, złącza komunikacyjne, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemu, moduły zasilacza, moduły zliczająco-pomiarowe czy szafy montażowe. Platforma inżynierska do tworzenia programów produktów S5 to STEP5 w trafnej konfiguracji. Moduły z tego systemu wciąż wydajnie są użytkowane w strefach automatyki, które nie zostały poddane unowocześnieniu do sterownika Siemens typu S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5430-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt