SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-7LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-7LA12

6ES5430-7LA12 to produkt, którym jest opracowany dla jednostek S5-115U/F moduł wejść cyfrowych 24 V DC z 32 kanałami izolowanymi. Oferowane w naszym internetowym sklepie urządzenie zalicza się do konfiguracji sterownika programowalnego PLC S5. Sprzedawany przez nas produkt wyróżnia się poprzez budowę techniczną w pełni wystarczającą do wdrażania procesów w przemyśle, w związku z czym z powodzeniem sprawdza się w licznych zakresach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5430-7LA12

6ES5430-7LA12 sprzedajemy jako moduł o odpowiednio dopracowanej budowie technicznej względem wymagań wielu licznych zakładów systemowych. Jakość proponowanego aktualnie w sklepie Magsteron produktu gwarantuje wyjątkowo sprawne przeprowadzanie operacji w licznych obiektach przemysłowych. Oferowany na zamówienie element podkategorii logicznych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens zapewnia ekonomiczne wdrażanie programów automatyki z udziałem wejść cyfrowych.

Specyfikacja i korzyści

Moduł oferowany w asortymencie naszego sklepu wykonano tak, aby był kompatybilny z wieloma praktycznymi komponentami wchodzącymi w skład kontrolerów PLC Siemens S5. Seria oferuje w znacznym stopniu zoptymalizowane pod względem technicznym programowalne sterowniki logiczne. Proponowane jednostki centralne CPU SIMATIC S5 firmy Siemens przykuwają uwagę tym, że otrzymały bardzo różne warianty konstrukcji obudowy, specyfikacje procesora czy też pamięć programową.

Funkcjonalności i dane techniczne

W podkategorii SIMATIC S5 marki Siemens znajdziesz dedykowane elementy, jakimi są chociażby wszechstronne moduły wejścia i wyjścia, komunikacyjne porty i interfejsy, adaptery, przekaźniki sterownicze, karty pamięciowe, karty modemowe, źródła zasilania, moduły zliczające, a także zestawy montażowe. Oprogramowanie inżynieryjne do pracy i parametryzacji produktów SIMATIC S5 Siemens to STEP5 we właściwie dobranej konfiguracji numerowej. Sterowniki logiczne tej serii można z powodzeniem zastosować w strefach przemysłu niepoddanych aktualizacji do nowszych wersji PLC.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5430-7LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt