SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-7LA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-7LA13

6ES5430-7LA13 to dostępny na zamówienie w naszym sklepie Magsteron moduł wejść cyfrowych o zaawansowanej konstrukcji. Oferowany przez nas wariant wyprodukowano dla linii sterowników programowalnych SIMATIC S5 cenionego producenta, jakim jest Siemens. Proponowany sprzęt ma specyfikację technologiczną idealnie dobraną do pracy w warunkach zakładowych, dlatego z całkowitym powodzeniem sprawdzi się w zautomatyzowanych obszarach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5430-7LA13

6ES5430-7LA13 jest sprzedawanym przez nas modułem, który posiada budowę dostosowaną do specyfikacji różnych zakładów przemysłowych. Zastosowanie dostępnego w naszym sklepie z automatyką towaru gwarantuje w pełni w bezpieczne wykonywanie działań sterowniczych w wielu obszarach. Udostępniany element układu programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC Siemens S5 zapewnia zgodne z wymaganiami obsługiwanie operacji systemu automatyki przemysłowej.

Korzyści i zalety

Moduł dostępny w naszym sklepie internetowym na zamówienie może pracować ze wszystkimi uniwersalnymi modelami z serii programowalnych sterowników SIMATIC Siemens S5. Podkategoria ta uwzględnia w dużej mierze zoptymalizowane technicznie jednostki centralne. Skatalogowane warianty S5 zwracają uwagę tym, że mają odpowiednio dopasowane szerokości, wysokości i głębokości instalacyjne technologii obudowy, systemy scalone oraz pamięć programową.

Funkcjonalności i możliwości

W skład linii S5 tego producenta wchodzą przeróżne moduły, którymi są uniwersalne moduły wyjścia i wejścia, złącza komunikacyjne, moduły adapterów, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemów, moduły zasilacza, moduły zliczająco-pomiarowe czy komplety montażowe. Inżynieryjne narzędzie do zmiany ustawień PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w prawidłowo dobranej edycji produktowej. Podzespoły wyposażenia z tym standardem nieustannie mogą być stosowane w strefach automatyzacji, których nie rozbudowano do sterownika Siemens w wariancie S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5430-7LA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt