SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-8MC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-8MC11

6ES5430-8MC11 - pod takim numerem katalogowym oferowany jest moduł zawierający zestaw 4 wejść cyfrowych izolowanych 115 V AC dedykowanych systemom 90/95/100U oraz ET 100/200 U. Dostępny w naszym sklepie internetowym element przynależy do środowiska sterowników logicznych PLC S5 cenionego producenta, jakim jest firma Siemens. Oferowany komponent uzyskał konstrukcję właściwą do inicjowania operacji sterowniczych w obszarach zakładu, w wyniku czego bardzo ekonomicznie pracuje w specjalistycznych układach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5430-8MC11

6ES5430-8MC11 jest numerem modułu wejść cyfrowych o konstrukcji pod kątem technologicznym odpowiednio dobranej do potrzeb wielu zakładów. Funkcjonalność zamawianego przez Magsteron podzespołu gwarantuje w stu procentach wydajne doprowadzanie zadań sterownika w zróżnicowanych obszarach i środowiskach. Dostępny u nas wariant produktowy z grupy logicznych sterowników SIMATIC Siemens S5 pozwala na ekonomiczne wykonywanie działań z wejściami cyfrowymi.

Zalety i specyfikacja

Moduł dostępny w naszej ofercie jest przystosowany do funkcjonowania z różnymi innymi modelami w systemach programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens SIMATIC S5. Linia ta posiada w dużej mierze zróżnicowane pod względem technologicznym podzespoły. Dostarczane jednostki centralne SIMATIC S5 marki Siemens zwracają uwagę tym, że otrzymały dobrane indywidualnie szerokości, wysokości i głębokości montażowe konstrukcji obudowy, architektury procesorów lub pamięć na program.

Parametry i możliwości

Dla układu S5 firmy Siemens możesz znaleźć kompatybilne moduły, wśród których wyróżniamy opcjonalne moduły wyjścia i wejścia, moduły do komunikacji, moduły adapterów, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemowe, moduły do zasilania, liczniki, a do tego również zestawy montażowe. Oprogramowanie inżynierskie do programowania i parametryzacji programowalnych sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiednio dobranej edycji. Logiczne sterowniki programowalne z tym standardem nadal powszechnie mogą być eksploatowane w obszarach zakładowych niepoddanych rozbudowie do sterownika S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5430-8MC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt