SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-8MC21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-8MC21

6ES5430-8MC21 to produkt, którym jest przeznaczony dla sterownika S5-100U moduł wejść cyfrowych z 4 kanałami 125 V AC/DC. Oferowany podzespół zalicza się do generacji kontrolerów PLC S5. Model dostępny w naszym sklepie internetowym wyposażono w funkcjonalności idealne do wykonywania pracy w różnych segmentach przemysłowych, więc w pełni produktywnie może spełniać zadania w wielu obszarach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5430-8MC21

6ES5430-8MC21 został zaprojektowany jako moduł o technologii odpowiednio dopasowanej do charakterystyki różnych systemów. Zakup oferowanego przez nasz sklep internetowy Magsteron komponentu pozwala na specjalistyczne inicjowanie działań w zróżnicowanych strefach przemysłowych. Proponowany model urządzenia z podkategorii logicznych sterowników SIMATIC Siemens S5 przyspiesza wydajne wdrażanie programów PLC z pomocą dodatkowych wejść.

Zalety i specyfikacja

Moduł wejść cyfrowych proponowany na zamówienie w ofercie sklepu Magsteron może funkcjonować z różnymi istotnymi rozwiązaniami z odsłony logicznych sterowników S5 marki Siemens. Kategoria ta obejmuje w dużej mierze zróżnicowane w zakresie jakościowym PLC. Skatalogowane CPU S5 zwracają uwagę tym, że posiadają rozmaite szerokości, wysokości i głębokości obudowy, dane procesora, a także pamięć dla użytkownika.

Funkcje i możliwości

Dla Siemens S5 przewidziano specjalistyczne produkty, takie jak m.in. załączane moduły wyjściowe i wejściowe, interfejsy komunikacyjne, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, modemy, źródła zasilania, liczniki, jak również szyny instalacyjne. Platforma inżynieryjna do zmiany ustawień produktów S5 firmy Siemens to STEP5 we właściwie dobranej konfiguracji produktowej. Artykuły tak zaprojektowane cały czas mogą sprawdzić się w zakładach automatyki, które nie są rozbudowane do sterownika w wariancie S7. Moduł ten obecnie jest wycofany ze sprzedaży u firmy Siemens, dlatego też proponujemy jego wersję w odnowionej formie używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5430-8MC21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt