SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-8MD11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5430-8MD11

6ES5430-8MD11 - pod takim numerem katalogowym oferujemy 4-kanałowy moduł wejść cyfrowych 230 V AC/DC dla kontrolerów ET200U i ET100U oraz 100U, 95U i 90U. Dostępny w naszym internetowym sklepie sprzęt jest rozwiązaniem z odsłony programowalnych sterowników logicznych S5. Proponowany produkt wyposażono w specyfikację odpowiednią do zastosowania sterowniczego w segmencie przemysłowym, więc bardzo wydajnie wykonuje pracę w różnych działaniach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5430-8MD11

6ES5430-8MD11 to dostępny w naszym sklepie internetowym moduł o technologii dopasowanej do specyfikacji technicznych wielu różnych systemów zakładu. Konstrukcja mechaniczna proponowanego przez sklep Magsteron elementu zapewnia w stu procentach efektywne wdrażanie prac w wielu dziedzinach automatyki. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym model z kategorii PLC Siemens S5 zapewnia wydajne wdrażanie planów sterowania z użyciem dodatkowych wejść cyfrowych.

Korzyści i specyfikacja

Moduł oferowany na zamówienie przez nasz sklep będzie przystosowany do działania ze wszystkimi praktycznymi jednostkami systemów sterowników S5 firmy Siemens. Seria ta uwzględnia bardzo zbalansowane pod względem technologicznym produkty. Udostępnione sterowniki S5 firmy Siemens przykuwają uwagę tym, że uzyskały stosunkowo zróżnicowane rozmiary konstrukcji obudowy, układy procesorów lub pamięć programową.

Parametry i możliwości

W rodzinie SIMATIC S5 prezentujemy zróżnicowane podzespoły, jakimi są uniwersalne moduły wyjścia i wejścia, komunikacyjne złącza, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemów, moduły do zasilania, liczniki, a ponadto komplety instalacyjne. Aplikacja do programowania i konfiguracji sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w przystosowanej specyfikacji. Urządzenia wycofanej serii często wciąż są użytkowane w strefach obiektów niepoddanych aktualizacji do nowszych wariantów sterownika. Moduł tej jest aktualnie niedostępny w sprzedaży u producenta, w wyniku czego jesteśmy w stanie sprowadzić jedynie jego wersję odnowioną na życzenie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5430-8MD11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt