SIEMENS Simatic S5 - 6ES5431-3BA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5431-3BA11

6ES5431-3BA11 to numer katalogowy rozbudowującego modułu z 16 wejściami cyfrowymi 24/48 V DC, które posiadają izolację 130 W. Oferowany w naszym sklepie internetowym model jest rozwiązaniem z rodziny programowalnego sterownika logicznego SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzedawany element uzyskał specyfikację technologiczną najbardziej właściwą do funkcjonowania w automatyce przemysłowej, dzięki czemu bez przeszkód funkcjonuje w najbardziej skomplikowanych układach technologicznych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5431-3BA11

6ES5431-3BA11 to numer, pod którym można znaleźć moduł o specyfikacji technicznej dopasowanej względem wymogów technologicznych przemysłowych linii. Funkcjonalność dostępnego podzespołu pozwala na ekonomiczne uruchamianie programów sterownika w podstawowych środowiskach. Oferowany na zamówienie model komponentu wyprodukowany specjalnie dla sterowników SIMATIC S5 marki Siemens pozwala na efektywne wykonywanie standardowych zadań systemu sterowania z udziałem wejść cyfrowych.

Specyfikacja i korzyści

Moduł dostarczany na zamówienie przez nasz sklep Magsteron jest przystosowany do pracy z najbardziej uniwersalnymi rozwiązaniami z serii sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens. Standard ten obejmuje zoptymalizowane pod względem technologicznym sterowniki. Oferowane komponenty Siemens S5 wyróżniają się tym, że posiadają odpowiednio przystosowane wysokości, głębokości i szerokości instalacyjne obudowy, możliwości procesora czy pamięć programową.

Funkcje i dane techniczne

W kategorii S5 Siemens sprzedawane są specjalne akcesoria, jak m.in. uniwersalne moduły wyjścia i wejścia, moduły do komunikacji, moduły z adapterami, przekaźniki, karty Micro SD, karty modemowe, zasilacze, moduły zliczające bądź też szyny montażowe. Oprogramowanie inżynieryjne do parametryzacji programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens to STEP5 w trafnie dopasowanej specyfikacji konfiguracyjnej. Artykuły tej grupy wciąż z powodzeniem mogą pracować w obszarach przemysłu, których nie rozbudowano do sterownika S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5431-3BA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt