SIEMENS Simatic S5 - 6ES5431-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5431-7LA11

6ES5431-7LA11 - takim numerem producent oznaczył w katalogu izolowany moduł wejść cyfrowych dla S5-115U, dysponujący 16 kanałami 24-48 V AC. Proponowany przez nas produkt stanowi rozwiązanie z kategorii programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Wariant dostępny w sklepie Magsteron wyposażono w budowę technologicznie przystosowaną do sterowania w obszarze automatyki, a tym samym produktywnie sprawdzi się w wielu standardowych systemach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5431-7LA11

6ES5431-7LA11 - takim numerem katalogowym oznaczony został moduł, który charakteryzuje się budową o specyfice przygotowanej specjalnie do rozbudowy technologicznej najbardziej wymagających systemów. Jakość dostępnego w naszym internetowym sklepie komponentu ułatwia profesjonalne ukierunkowanie prac sterowniczych w wyjątkowo trudnym otoczeniu przemysłowych. Proponowany na specjalne zamówienie model wyposażenia generacji logicznych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens pozwala na bezpieczne kontrolowanie programów PLC.

Specyfikacja i korzyści

Moduł sprzedawany na specjalne zamówienie w naszym internetowym sklepie można stosować z wieloma innymi komponentami wchodzącymi w skład produktów SIMATIC Siemens S5. Seria ta uwzględnia w znaczącym stopniu zbalansowane pod względem konstrukcyjnym podzespoły. Zamawiane programowalne sterowniki logiczne Siemens S5 mają nieco odmienne głębokości, szerokości i wysokości konstrukcji obudowy, układy procesorów oraz dostępną pamięć.

Funkcje i możliwości

Dla Siemens S5 można również zastosować specjalistyczne i w pełni zgodne komponenty, jak przykładowo uzupełniające moduły wejściowe i wyjściowe, moduły do komunikacji, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, karty pamięci, moduły modemu, moduły zasilaczy, moduły zliczające, a także zestawy montażowe. Narzędzie do pracy i parametryzacji urządzeń Siemens S5 to STEP5 w zgodnej edycji. Elementy wyposażenia z tej grupy wciąż bywają używane w obszarach zakładowych, których nie zmodernizowano do odsłony SIMATIC S7. Produkt ten jest już wycofany z rynku, w wyniku czego na chwilę obecną jesteśmy w stanie zaoferować odnowioną wersję z bezpiecznych źródeł.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5431-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt