SIEMENS Simatic S5 - 6ES5431-8MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5431-8MA11

6ES5431-8MA11 - taki numer katalogowy otrzymał rozszerzający moduł 8 wejść cyfrowych 24 V DC, współpracujący z ET 200U, ET 100U, 100U, 95U i 90U. Podzespół proponowany w naszym sklepie internetowym wykonano dla kategorii kontrolera PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Dostępny komponent uzyskał budowę techniczną praktycznie dopasowaną do użytku w otoczeniu przemysłowym, a więc w stu procentach wydajnie wykonuje działania w podstawowych aplikacjach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5431-8MA11

6ES5431-8MA11 jest oferowanym przez nasz sklep Magsteron modułem o specyfikacji dopasowanej pod względem mechanicznym do konstrukcji w pełni przemysłowych układów zakładowych. Specyfikacja techniczna sprzedawanego rozwiązania gwarantuje w stu procentach ekonomiczne przeprowadzanie procesów w specjalistycznych środowiskach automatyki przemysłowej. Komponent wyposażenia opracowany specjalnie dla PLC SIMATIC S5 firmy Siemens przyspiesza zgodne z wymaganiami kontrolowanie zaawansowanych programów.

Specyfikacja i zalety

Moduł wejść cyfrowych oferowany w naszym internetowym sklepie jest kompatybilny z przemysłowymi elementami z serii programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Rodzina ta uwzględnia w znacznym stopniu rozmaite jakościowo komponenty. Dostępne programowalne sterowniki logiczne Siemens SIMATIC S5 mogły otrzymać specjalnie dostosowane głębokości instalacyjne konstrukcji obudowy, architektury procesorów lub też pamięć podręczną.

Parametry i zastosowania

W podkategorii S5 marki Siemens można zamówić rozmaite podzespoły, jak na przykład załączane moduły wejść i wyjść, złącza do komunikacji, adaptery, przekaźniki, karty Micro SD, karty modemowe, zasilacze, moduły liczników oraz komplety instalacyjne. Platforma do pracy i parametryzacji PLC SIMATIC S5 to STEP5 w trafnie dopasowanej edycji. Produkty wycofanej generacji wciąż z powodzeniem mogą działać w zakładach, których nie aktualizowano do sterownika w wersji SIMATIC S7. Moduł ten dostarczamy w wariancie zregenerowanym od zaufanego dostawcy.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5431-8MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt