SIEMENS Simatic S5 - 6ES5431-8MC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5431-8MC11

6ES5431-8MC11 jest sprzedawanym przez nasz sklep Magsteron modułem dla sterowników 90U, 95U, 100U, ET 100U i ET200U, który rozbudowuje PLC o 8 wejść cyfrowych 115 V AC. Element dostępny w naszym sklepie zaprojektowano dla konfiguracji SIMATIC Siemens S5. Oferowany komponent wyróżnia się poprzez budowę optymalnie dostosowaną do kontrolowania procesów w otoczeniu zakładów przemysłowych, dzięki czemu doskonale pracuje w aplikacjach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5431-8MC11

6ES5431-8MC11 to numer, pod którym można zamówić moduł o charakterystyce odpowiednio przystosowanej do funkcji technologicznych różnych projektów. Konstrukcja mechaniczna dostępnego w naszym sklepie internetowym podzespołu usprawnia doprowadzanie zadań PLC w środowiskach automatyki przemysłowej. Sprzedawany na zamówienie model sprzętu dla sterowników PLC SIMATIC S5 usprawnia sukcesywne wdrażanie standardowych etapów sterowania z udziałem wejść cyfrowych.

Korzyści i specyfikacja

Moduł udostępniany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową będzie przystosowany do działania z wieloma modelami z serii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens. Seria ta zapewnia bardzo rozmaite jakościowo PLC. Określone programowalne sterowniki logiczne S5 mogą posiadać odpowiednio dopasowane wymiary obudowy, architektury procesorów i ilość pamięci.

Funkcje i możliwości

W generacji S5 Siemens proponowane są funkcjonalne komponenty, takie jak np. kompatybilne moduły wejściowe i wyjściowe, moduły do komunikacji, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięciowe, modemy internetowe, źródła energii, liczniki i zestawy instalacyjne. Inżynieryjna aplikacja do kreowania i modyfikowania programów urządzeń S5 to STEP5 w trafnie dopasowanej odsłonie produktowej. Sterowniki logiczne z taką konfiguracją wciąż efektywnie mogą być stosowane w strefach zakładowych, sktórych nie zaktualizowano do nowszych wersji PLC. Moduł ten pozostaje na chwilę obecną wycofany ze sprzedaży przez firmę Siemens, ale jesteśmy w stanie zamówić go w wersji odnowionej od zaufanego dostawcy.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5431-8MC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt