SIEMENS Simatic S5 - 6ES5431-8MD11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5431-8MD11

6ES5431-8MD11 to dostępny w naszym sklepie internetowym moduł dla 90U/95U/100U/ET 100U/ET200, który pozwala na uzyskanie dodatkowych 8 wejść cyfrowych 230 V AC. Urządzenie sprzedawane w naszym sklepie to rozwiązanie z serii programowalnego sterownika logicznego S5 cenionego producenta, jakim jest marka Siemens. Produkt oferowany w naszym sklepie Magsteron posiada dobrze dopasowaną technologię do eksploatowania w otoczeniu przemysłowym, więc w pełni ekonomicznie wykonuje działania w całkowicie zautomatyzowanych procesach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5431-8MD11

6ES5431-8MD11 - taki numer produktu otrzymał moduł o specyfikacji odpowiednio przygotowanej pod kątem technologicznym do oczekiwań przemysłowych branż. Budowa oferowanego przez nas na zamówienie towaru gwarantuje błyskawiczne uruchamianie procesów w rozmaitych dziedzinach. Dostępny w naszym asortymencie element wyprodukowany dla kontrolera SIMATIC S5 marki Siemens gwarantuje bezpieczne obsługiwanie rozmaitych harmonogramów układu sterowania.

Korzyści i specyfikacja

Moduł udostępniany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową wykazuje kompatybilność z elastycznymi urządzeniami wchodzącymi w skład systemu sterowników programowalnych SIMATIC S5. Linia ta zawiera w sobie bardzo zbalansowane technicznie urządzenia PLC. Sklasyfikowane podzespoły S5 marki Siemens mogły uzyskać odmienne wymiary montażowe konstrukcji obudowy, dane obliczeniowe lub też roboczą pamięć.

Funkcje i możliwości

W systemie SIMATIC S5 mamy do zaoferowania różne urządzenia, wśród których wyróżniamy wielokierunkowe moduły wyjścia i wejścia, złącza komunikacyjne, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, pamięci Micro SD, moduły modemów, zasilacze dedykowane, moduły licznikowe, jak również zestawy instalacyjne. Oprogramowanie do programowania i konfiguracji produktów SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w odpowiednio dobranej edycji. Jednostki z taką specyfikacją mogą zostać wykorzystane w zakładach, które nie zostały poddane rozbudowie do nowszych wersji PLC.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5431-8MD11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt