SIEMENS Simatic S5 - 6ES5432-3BA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5432-3BA12

6ES5432-3BA12 - taki numer produktu posiada wejściowy moduł cyfrowy z 16 kanałami 24 V DC, wyposażonymi w izolację i sygnalizację. Dostępne w naszym sklepie urządzenie stanowi część linii programowalnych sterowników logicznych S5. Produkt ten zwraca uwagę poprzez konstrukcję technologiczną zoptymalizowaną do kontrolowania procesów sterowniczych w otoczeniu przemysłowym, a dzięki temu bardzo efektywnie znajduje zastosowanie w zakładach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5432-3BA12

6ES5432-3BA12 - takim numerem produktu wyróżnia się moduł o konfiguracji dopasowanej pod względem mechanicznym specjalnie do specyfiki technologicznej szeregu projektów. Wykorzystanie tego podzespołu gwarantuje w pełni ekonomiczne wykonywanie czynności w przemysłowych środowiskach. Proponowany przez nasz sklep internetowy Magsteron wariant modułu dla układów programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens umożliwia zgodne z wytycznymi wykonywanie najbardziej istotnych procesów sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Moduł oferowany na zamówienie przez nasz sklep Magsteron pracuje z przydatnymi rozwiązaniami wchodzącymi w skład linii sterowników PLC S5 firmy Siemens. Seria ta uwzględnia odmienne konstrukcyjnie podzespoły. Udostępnione PLC SIMATIC S5 odznaczają się tym, że mają dość różne warianty instalacyjne obudów, parametry procesora oraz pamięć na dane.

Parametry i zastosowania

Dla systemu SIMATIC S5 przewidziano dostosowane podzespoły, którymi są niestandardowe moduły wyjściowe i wejściowe, moduły komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki, karty Micro SD, karty modemowe, zasilacze dedykowane, liczniki czy zestawy montażowe. Narzędzie inżynieryjne do obsługi programowalnych sterowników PLC S5 marki Siemens to STEP5 w prawidłowo dobranej odsłonie. Sterowniki z tej grupy wciąż powszechnie są eksploatowane w warunkach nieunowocześnianych do sterownika w wersji Siemens S7. Moduł ten nie jest na chwilę obecną wspierany i produkowany przez producenta, dlatego tym samym oferujemy go jedynie jako produkt używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5432-3BA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt