SIEMENS Simatic S5 - 6ES5432-4UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5432-4UA12

6ES5432-4UA12 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się kompaktowo zaprojektowany moduł 32 wejść cyfrowych 24 V DC. Wariant ten wywodzi się z platformy PLC S5 firmy Siemens. Sprzedawany przez nas model ma konstrukcję technologiczną optymalnie dopasowaną do wykonywania procesów w warunkach przemysłowych, a dzięki temu całkowicie ekonomicznie może pracować w najbardziej niestandardowych aplikacjach z zakresu automatyki sterowniczej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5432-4UA12

6ES5432-4UA12 - taki numer katalogowy posiada moduł o specyfice odpowiednio opracowanej pod względem parametrów do wymagań specjalistycznych projektów zakładowych. Zastosowanie dostępnego w asortymencie sklepu Magsteron rozwiązania umożliwia stuprocentowo bezpieczne wdrażanie działań PLC w zaawansowanych obszarach. Udostępniany przez nas podzespół wyposażenia z serii sterowników S5 Siemens ułatwia zgodne z wymaganiami wykonywanie działań systemu automatyzacji.

Specyfikacja techniczna

Moduł prezentowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową może funkcjonować z wyjątkowo licznymi urządzeniami w systemie produktów S5. System ten zawiera zaskakująco zróżnicowane w zakresie konstrukcyjnym komponenty. Poszczególne elementy SIMATIC S5 firmy Siemens zwracają uwagę tym, że otrzymały dość różne rozmiary montażowe obudów, architektury procesorów lub też pamięć na program.

Funkcjonalności i zastosowania

W gamie SIMATIC S5 dostarczane są odpowiednie podzespoły, jak na przykład elastyczne moduły wejść i wyjść, złącza komunikacyjne, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, modemy, moduły zasilające, liczniki czy szyny montażowe. Platforma programistyczna do zmiany ustawień programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w zgodnej edycji konfiguracyjnej. Rozwiązania z tej kategorii wciąż wydajnie mogą być eksploatowane w zakładach, które nie są rozbudowane do wersji Siemens S7. Moduł nie jest w tym momencie wspierany przez firmę Siemens, w związku z czym aktualnie oferujemy jego wariant odświeżony w formie używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5432-4UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt