SIEMENS Simatic S5 - 6ES5433-8MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5433-8MA11

6ES5433-8MA11 jest oferowanym przez nasz internetowy sklep Magsteron modułem dla systemów 90U/95U/100U/ET 100U/ET 200 wyposażonym w 8 wejść cyfrowych 5-24 V DC. Dostępny element zaprojektowano dla układu sterownika logicznego PLC Siemens SIMATIC S5. Komponent oferowany w naszym sklepie internetowym posiada budowę technologiczną dostosowaną do przeprowadzania działań w zakładach przemysłowych, dlatego doskonale sprawdza się w podstawowych projektach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5433-8MA11

6ES5433-8MA11 - takim numerem charakteryzuje się moduł o odpowiednio dostosowanej konfiguracji pod kątem technologicznym do wymagań najrozmaitszych systemów. Zakup właśnie tego proponowanego przez nasz sklep internetowy Magsteron kontrolera usprawnia efektywne realizowanie projektów sterowniczych w obszarach automatyki. Dostępny model wyposażenia systemu logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens ułatwia sukcesywne wdrażanie różnych harmonogramów sterowania.

Zalety i korzyści

Moduł wejść cyfrowych proponowany na specjalne zamówienie przez nasz sklep możesz używać z przydatnymi elementami zaliczanymi do logicznych sterowników S5 marki Siemens. Seria ta zapewnia w wyraźnym stopniu różniące się od siebie w zakresie technicznym podzespoły. Określone rozwiązania S5 wyróżniają się tym, że otrzymały stosunkowo zróżnicowane gabaryty montażowe obudów, jednostki obliczeniowe oraz pamięć RAM.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla Siemens S5 przewidziano liczne akcesoria, takie jak m.in. dołączane moduły wyjść i wejść, moduły dedykowane komunikacji, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemowe, źródła energii, moduły pomiarowe bądź też komplety instalacyjne. Narzędzie inżynieryjne do modyfikacji programów S5 Siemens to STEP5 w prawidłowo dobranej konfiguracji numerowej. PLC tej gamy nadal są stosowane w obszarach, które nie zostały poddane rozbudowie do wersji SIMATIC Siemens S7. Moduł dostarczany na specjalne zamówienie jest już wycofany przez firmę Siemens, a tym samym możemy sprzedawać jego wersję w postaci używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5433-8MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt