SIEMENS Simatic S5 - 6ES5434-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5434-4UA11

6ES5434-4UA11 to numer, pod którym możesz zamówić 32-kanałowy moduł z wejściami cyfrowymi 5-15 V DC wyposażony w izolację. Proponowany element wykonano dla rodziny sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 cenionego producenta, jakim jest Siemens. Oferowany w naszym sklepie komponent posiada konstrukcję techniczną praktycznie przystosowaną do przeprowadzania działań w środowiskach automatyki przemysłowej, dzięki czemu idealnie może pracować w różnych systemach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5434-4UA11

6ES5434-4UA11 to numer, pod którym oferujemy moduł o budowie dopasowanej względem zapotrzebowania technicznego wielu różnych segmentów systemu. Wybór zamawianego przez nasz sklep internetowy urządzenia zapewnia wydajne uruchamianie operacji w licznych środowiskach. Sprzedawany na zamówienie model z serii sterowników S5 usprawnia bezpieczne realizowanie zróżnicowanych procesów sterowniczych z udziałem cyfrowych wejść.

Zalety i specyfikacja

Moduł udostępniany na specjalne zamówienie przez sklep internetowy Magsteron współpracuje z licznymi rozwiązaniami zaliczanymi do urządzeń S5 firmy Siemens. Grupa ta obejmuje w dużej mierze niestandardowe w zakresie technicznym PLC. Dostarczane programowalne sterowniki logiczne SIMATIC Siemens S5 otrzymały dość zróżnicowane głębokości, szerokości i wysokości instalacyjne obudów, układy scalone lub wielkość pamięci.

Parametry i możliwości

W edycji SIMATIC S5 mamy do zaoferowania zoptymalizowane elementy, do których zaliczamy elastyczne moduły wyjść i wejść, interfejsy komunikacyjne, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemowe, moduły do zasilania, moduły zliczająco-pomiarowe oraz komplety montażowe. System do pracy i konfiguracji programowalnych sterowników S5 Siemens to STEP5 w zgodnej technologicznie wersji produktowej. Używane i odnowione programowalne sterowniki logiczne starszej generacji oraz ich komponenty wciąż mogą sprawdzić się w obszarach zakładowych, których nie zmodernizowano do odsłony SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5434-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt