SIEMENS Simatic S5 - 6ES5434-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5434-7LA11

6ES5434-7LA11 - takim numerem charakteryzuje się rozszerzający moduł dla S5-115U/F z 8 wejściami cyfrowymi 24 V DC. Dostępny w naszym sklepie wariant jest rozwiązaniem z konfiguracji sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens. Oferowany u nas podzespół ma specyfikację odpowiednio dopasowaną do spełniania funkcji sterowniczych w obszarze zakładu, w związku z czym efektywnie wykonuje działania w rozbudowanych systemach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5434-7LA11

6ES5434-7LA11 to oferowany w naszym sklepie moduł, który posiada konstrukcję dostosowaną względem standardów szeregu segmentów systemu. Użycie proponowanego przez nasz sklep internetowy Magsteron podzespołu umożliwia profesjonalne wykonywanie czynności sterowniczych w wyjątkowo różnych warunkach automatyki. Proponowany przez nas element z edycji programowalnych sterowników logicznych S5 pozwala na bezpieczne kontrolowanie najbardziej kluczowych procesów PLC.

Korzyści i specyfikacja

Moduł proponowany na specjalne zamówienie w naszym sklepie jest przystosowany do stosowania z bardzo licznymi podzespołami odsłony sterowników SIMATIC Siemens S5. Układ ten obejmuje rozmaite w zakresie technicznym PLC. Dostępne CPU S5 Siemens wyróżniają się tym, że mają nieco inne wersje montażowe obudów, układy procesorów, a także wysokość pamięci.

Parametry i dane techniczne

W edycji S5 marki Siemens prezentowane są rozmaite podzespoły, do których zaliczamy dołączane moduły wejściowe i wyjściowe, złącza do komunikacji, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, modemy, moduły zasilające, moduły zliczające oraz szyny montażowe. Platforma programistyczna do pracy i konfiguracji produktów S5 to STEP5 w zgodnej technologicznie wersji. Modele tej gamy nadal powszechnie znajdują się w eksploatacji w środowiskach nieunowocześnianych do sterownika SIMATIC S7 Siemens. Moduł jest aktualnie wycofany z rynku przez firmę Siemens, ale oferujemy jego wersję używaną.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5434-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt