SIEMENS Simatic S5 - 6ES5435-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5435-4UA11

6ES5435-4UA11 to numer, pod którym oferujemy cyfrowy moduł wejściowy 16-kanałowy 24/48/60 V AC o kompaktowej konstrukcji dedykowany kontrolerom 135U i 155U. Wariant dostępny w naszym sklepie Magsteron wykonano dla generacji sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5. Proponowany w naszym internetowym sklepie sprzęt posiada budowę wyjątkowo dobrze dobraną do wdrażania operacji w obszarze automatyki przemysłowej, dlatego też w pełni wydajnie funkcjonuje w najbardziej rozmaitych obszarach i aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5435-4UA11

6ES5435-4UA11 to sprzedawany w naszym sklepie moduł o specyfikacji odpowiednio zoptymalizowanej do charakterystyki najrozmaitszych segmentów branży. Użycie dostępnego w asortymencie sklepu Magsteron kontrolera zapewnia wyjątkowo szybkie doprowadzanie operacji sterowniczych w bardzo trudnych warunkach automatyki przemysłowej. Sprzedawany przez nas na zamówienie komponent wyposażenia linii kontrolerów S5 Siemens ułatwia sukcesywne inicjowanie złożonych procesów układu sterowania poprzez dodatkowe wejścia cyfrowe.

Zalety i specyfikacja

Moduł sprzedawany na zamówienie przez nasz sklep internetowy Magsteron jest wyprodukowany jako produkt kompatybilny z wieloma częściami odsłony programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5. Seria zawiera w znacznej mierze przystosowane w zakresie konstrukcyjnym modele. Wybrane podzespoły SIMATIC Siemens S5 odznaczają się tym, że uzyskały bardzo różne rozmiary instalacyjne obudowy, systemy scalone bądź też wielkość pamięci.

Parametry i zastosowania

W systemie S5 firmy Siemens możesz zakupić przydatne produkty, jakimi są chociażby dodatkowe moduły wejść i wyjść, moduły komunikacyjne, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięciowe, karty modemowe, moduły zasilające, moduły zliczające, a ponadto szafy montażowe. Platforma programistyczna do pracy i konfiguracji programowalnych sterowników S5 marki Siemens to STEP5 w specjalnie dopasowanej konfiguracji numerowej. Sterowniki minionej generacji wciąż efektywnie stosuje się w obszarach branżowych niezaktualizowanych do PLC w wariancie S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5435-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt