SIEMENS Simatic S5 - 6ES5435-4UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5435-4UA12

6ES5435-4UA12 to sprzedawany przez nasz sklep kompaktowy moduł wejść cyfrowych 24/48/60 V AC, wyposażony w 16 kanałów. Element oferowany w naszym sklepie pozostaje rozwiązaniem z konstrukcji kontrolerów PLC Siemens SIMATIC S5. Dostępne w naszym sklepie Magsteron urządzenie ma budowę praktycznie przystosowaną do inicjowania operacji sterowniczych w środowiskach przemysłowych, w związku z czym w pełni ekonomicznie znajduje zastosowanie w standardowych projektach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5435-4UA12

6ES5435-4UA12 - pod takim numerem katalogowym oferujemy moduł, który posiada budowę techniczną odpowiednio przystosowaną do specyfikacji najliczniejszych projektów zakładowych. Jakość zamawianego obecnie przez sklep Magsteron wariantu usprawnia bezproblemowe wykonywanie czynności sterowniczych w najbardziej podstawowych obszarach. Proponowany przez nasz sklep wariant produktowy dla układów programowalnych sterowników S5 Siemens pozwala na zgodne z wymaganiami wdrażanie złożonych programów PLC.

Zalety i specyfikacja

Moduł oferowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową na zamówienie jest zaprojektowany zgodnie z różnymi istotnymi urządzeniami będącymi częścią sterowników programowalnych S5. Gama ta zawiera w wyraźnym stopniu niestandardowe pod względem technologicznym komponenty. Dostarczane jednostki CPU SIMATIC Siemens S5 odznaczają się tym, że uzyskały w większości różne gabaryty montażowe technologii obudowy, architektury obliczeniowe lub rozmiary pamięci.

Parametry i dane techniczne

Dla podkategorii SIMATIC S5 dostarczane są funkcjonalne elementy, takie jak na przykład rozbudowujące moduły wejścia i wyjścia, moduły do komunikacji, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemu, moduły zasilacza, moduły pomiarowo-zliczające oraz szafy montażowe. Platforma inżynierska do pracy i parametryzacji PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w optymalnie dopasowanej wersji konfiguracyjnej. Sprzęty o takiej budowie obecnie mogą sprawdzić się w obszarach branży niepoddanych modernizacji do sterownika Siemens SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5435-4UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt