SIEMENS Simatic S5 - 6ES5435-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5435-7LA11

6ES5435-7LA11 - pod takim numerem katalogowym kupisz rozszerzenie dla S5-115U w formie modułu wejść cyfrowych z 16 kanałami 115 V AC w 4 grupach. Model proponowany w sklepie Magsteron jest częścią odsłony programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens. Wariant sprzedawany w naszym asortymencie wyróżnia się poprzez specyfikację specjalnie dobraną do inicjowania działań sterowniczych w środowisku zakładowym, dlatego też wyjątkowo skutecznie pracuje w obszarach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5435-7LA11

6ES5435-7LA11 to numer katalogowy, pod którym możesz zakupić moduł wejściowy o specyfice odpowiednio opracowanej do zapotrzebowania technicznego całego szeregu linii zakładowych. Jakość dostępnego w naszym internetowym sklepie produktu zdecydowanie usprawnia specjalistyczne doprowadzanie czynności w różnych środowiskach automatyki przemysłowej. Udostępniany na specjalne zamówienie komponent z podkategorii programowalnych sterowników logicznych Siemens S5 gwarantuje zgodne z wytycznymi inicjowanie licznych zadań kontrolera.

Specyfikacja i korzyści

Moduł sprzedawany przez nasz sklep jest przystosowany do działania z najbardziej elastycznymi elementami należącymi do urządzeń Siemens S5. Gama ta uwzględnia wyjątkowo odmienne w zakresie jakościowym urządzenia. Określone jednostki CPU SIMATIC S5 marki Siemens otrzymały zróżnicowane szerokości, wysokości i głębokości montażowe obudów, jednostki obliczeniowe bądź też roboczą pamięć.

Funkcjonalności i możliwości

Dla systemu SIMATIC S5 marki Siemens możesz kupić specjalne urządzenia, jakimi są dodatkowe moduły wyjściowe i wejściowe, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki, karty pamięci, karty modemów, zasilacze dedykowane, moduły zliczająco-pomiarowe i zestawy montażowe. Aplikacja do pracy i parametryzacji sterowników PLC S5 Siemens to STEP5 w optymalnie dopasowanej konfiguracji. Produkty z taką konstrukcją obecnie bywają używane w obszarach, które nie są rozbudowane do sterownika Siemens typu S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5435-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt