SIEMENS Simatic S5 - 6ES5435-7LB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5435-7LB11

6ES5435-7LB11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się izolowany moduł wejść cyfrowych dla S5-115U, który posiada 16 kanałów w 8 grupach. Oferowany w naszym sklepie sprzęt pozostaje rozwiązaniem z odsłony sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens. Sprzedawany produkt ma technologię specjalnie zaprojektowaną do realizacji procesów w środowisku automatyki przemysłowej, a tym samym w stu procentach bezawaryjnie sprawdza się w skomplikowanych obszarach zakładów.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5435-7LB11

6ES5435-7LB11 - pod takim numerem kupisz moduł o specyfikacji pod kątem konstrukcyjnym dopasowanej specjalnie do wymogów technicznych wielu różnych układów. Budowa zamawianego przez sklep internetowy Magsteron sprzętu umożliwia błyskawiczne uruchamianie aplikacji sterownika w podstawowych strefach automatyki przemysłowej. Proponowany na zamówienie wariant modelowy układów logicznych S5 tego producenta optymalizuje zgodne z wytycznymi kontrolowanie skomplikowanych cyklów sterowania poprzez dodatkowe wejścia cyfrowe.

Zalety i korzyści

Moduł udostępniany przez nasz sklep Magsteron na specjalne zamówienie można zastosować z najbardziej elastycznymi urządzeniami z serii programowalnych sterowników S5 marki Siemens. Układ ten zapewnia w wyraźnym stopniu zbalansowane w zakresie technologicznym rozwiązania. Udostępnione jednostki centralne SIMATIC Siemens S5 odznaczają się tym, że mają odpowiednio dobrane wysokości, głębokości i szerokości montażowe obudów, jednostki obliczeniowe czy pamięć podręczną.

Parametry i zastosowania

Dla linii SIMATIC S5 marki Siemens oferujemy specjalne produkty, do których należą ponadprogramowe moduły wejść i wyjść, złącza komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty pamięciowe, moduły modemu, moduły zasilające, moduły pomiarowo-zliczające czy szafy montażowe. Oprogramowanie do kreowania i modyfikowania programów sterowników PLC S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiednio dobranej konfiguracji numerowej. Produkty tej serii nadal powszechnie są eksploatowane w strefach branży, które nie zostały poddane aktualizacji do nowszych wersji sterownika.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5435-7LB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt