SIEMENS Simatic S5 - 6ES5436-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5436-4UA11

6ES5436-4UA11 to sprzedawany przez nas 16-kanałowy, kompaktowy, izolowany moduł wejść cyfrowych 115/240 V AC. Dostępny sprzęt opracowano dla układu programowalnych sterowników logicznych S5. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym element ma konstrukcję technologiczną praktycznie dopasowaną do wdrażania operacji w branżach automatyki, przez co w pełni skutecznie sprawdza się w różnych obszarach zakładu przemysłowego.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5436-4UA11

6ES5436-4UA11 - taki numer katalogowy posiada moduł o konfiguracji zoptymalizowanej pod kątem konstrukcyjnym specjalnie do wymagań przemysłowej branży. Zakup oferowanego w naszym internetowym sklepie produktu umożliwia zaskakująco wydajne wykonywanie pracy PLC w niestandardowych dziedzinach automatyki przemysłowej. Udostępniany na specjalne zamówienie w ofercie naszego sklepu Magsteron model produktu dla układów programowalnych sterowników S5 marki Siemens przyspiesza efektywne przeprowadzanie wymagających projektów systemu.

Specyfikacja techniczna

Moduł sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron może działać z pozostałymi urządzeniami z edycji PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Grupa ta zawiera w sobie w dużej mierze zróżnicowane pod względem technicznym programowalne sterowniki logiczne. Udostępnione jednostki SIMATIC Siemens S5 przykuwają uwagę tym, że otrzymały specjalnie dobrane rozmiary technologii obudowy, architektury procesorów lub też pamięć programową.

Parametry i dane techniczne

W dziedzinie SIMATIC S5 firmy Siemens można zamówić specjalistyczne moduły, takie jak przykładowo wszechstronne moduły wyjścia i wejścia, moduły komunikacyjne, adaptery, przekaźniki, karty Micro SD, karty modemowe, zasilacze, liczniki, ale również komplety montażowe. Narzędzie programistyczne do zarządzania programami sterowników SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiedniej edycji. Części wyposażenia z tej kategorii przez cały czas mogą funkcjonować w strefach zakładu, których nie poddano modernizacji do sterownika Siemens w odsłonie SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5436-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt