SIEMENS Simatic S5 - 6ES5436-7LB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5436-7LB11

6ES5436-7LB11 jest dostępnym w naszym sklepie Magsteron modułem rozszerzeń w formie wyjść cyfrowych, wyposażonym w 16 izolowanych kanałów 230 V AC w 8 grupach. Wariant oferowany w naszym asortymencie stanowi rozwiązanie z układów sterownika programowalnego PLC SIMATIC S5 marki Siemens w wersji S5-115U. Podzespół proponowany przez nas zwraca uwagę poprzez konstrukcję technologiczną zoptymalizowaną do inicjowania działań w środowisku zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5436-7LB11

6ES5436-7LB11 jest dostępnym na zamówienie modułem o konstrukcji dostosowanej pod kątem mechanicznym specjalnie do oczekiwań technicznych najróżniejszych zakładów systemowych. Specyfika mechaniczna sprzedawanego w naszym sklepie z automatyką przemysłową rozwiązania pozwala na bezpieczne uruchamianie operacji PLC w wyjątkowo rozmaitych obszarach automatyki przemysłowej. Sprzedawany na zamówienie przez Magsteron komponent serii produktów Siemens S5 pozwala na ekonomiczne wykonywanie profesjonalnych programów linii PLC.

Korzyści i specyfikacja

Moduł udostępniany na specjalne zamówienie w sklepie Magsteron będzie przystosowany do funkcjonowania z różnorodnymi produktami sterowników S5 marki Siemens. System uwzględnia w sobie zaskakująco niestandardowe konstrukcyjnie urządzenia. Poszczególne komponenty SIMATIC Siemens S5 wyróżniają się tym, że mają dość różne gabaryty obudów, możliwości procesora, a także pamięć podręczną.

Parametry i dane techniczne

Dla układu S5 firmy Siemens możemy zaproponować różne urządzenia, jak między innymi załączane moduły wyjść i wejść, komunikacyjne porty i interfejsy, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemów, zasilacze, moduły liczników oraz szyny montażowe. System do tworzenia programów urządzeń S5 marki Siemens to STEP5 w zgodnej technologicznie konfiguracji. PLC z taką specyfikacją wciąż wydajnie bywają używane w strefach zakładowych, których nie poddano modernizacji do sterownika S7. Moduł ten nie jest już produkowany przez firmę Siemens, w wyniku czego na chwilę obecną możemy sprzedawać go jedynie w wersji używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5436-7LB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt