SIEMENS Simatic S5 - 6ES5437-8EA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5437-8EA12

6ES5437-8EA12 sprzedajemy jako zgodny z EX moduł wyjść cyfrowych 4-kanałowy 9 V DC dla kontrolerów 95U, 100U, ET100U i ET200U. Proponowany przez nas podzespół wywodzi się z systemu sterowników logicznych S5 marki Siemens. Oferowany element otrzymał konstrukcję techniczną praktycznie idealną do wykonywania pracy w segmentach automatyki, dzięki czemu też efektywnie sprawdza się w zróżnicowanych czynnościach sterowniczych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5437-8EA12

6ES5437-8EA12 jest dostępnym w sklepie Magsteron modułem o budowie pod względem konstrukcyjnym dopasowanej specjalnie do spełniania funkcji technologicznych różnych układów branży. Budowa sprzedawanego przez nas podzespołu usprawnia wydajne inicjowanie programów w bardzo rozbudowanych obszarach automatyki. Sprzedawany na specjalne zamówienie w ofercie Magsteronu model produktu opracowany dla produktów S5 marki Siemens zapewnia efektywne obsługiwanie kluczowych zadań kontrolera z udziałem dodatkowych wyjść.

Specyfikacja i korzyści

Moduł dostępny w naszym sklepie z automatyką przemysłową na zamówienie zapewnia kompatybilność z różnymi elastycznymi częściami z rodziny logicznych sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5. Podkategoria ta zapewnia dość niestandardowe w zakresie konstrukcyjnym warianty. Dostępne jednostki centralne S5 marki Siemens otrzymały indywidualnie określone szerokości montażowe, wysokości montażowe obudów, możliwości procesora lub też zasoby pamięciowe.

Parametry i zastosowania

Dla układu S5 znajdziesz funkcjonalne rozwiązania, którymi są uniwersalne moduły wejść i wyjść, moduły komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki, karty Micro SD, moduły modemu, moduły zasilające, moduły licznikowe, jak również szyny instalacyjne. Narzędzie inżynierskie do programowania i konfiguracji sterowników SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w optymalnej odsłonie. Sterowniki logiczne programowalne z tym standardem cały czas działają w zakładach, których nie aktualizowano do wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5437-8EA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt