SIEMENS Simatic S5 - 6ES5440-8MA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5440-8MA12

6ES5440-8MA12 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy 4-kanałowy moduł wyjść cyfrowych 0,5 A/24 V DC w wersji dla 90U/95U/100U/ET100U/Et200U. Proponowany w naszym sklepie komponent przynależy do rodziny sterowników PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Element wyróżnia się poprzez konstrukcję wyjątkowo dobrze dobraną do wdrażania operacji w środowiskach przemysłowych, dzięki czemu idealnie będzie się sprawdzać w specjalistycznych rozwiązaniach zautomatyzowanych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5440-8MA12

6ES5440-8MA12 - takim numerem katalogowym u producenta oznaczono moduł o budowie zoptymalizowanej specjalnie względem funkcji technicznych w pełni przemysłowych obszarów branży. Funkcjonalność zamawianego w naszym sklepie internetowym modelu pozwala na zaskakująco ekonomiczne ukierunkowanie działań PLC w bardzo wymagających projektach automatyki. Dostępny w asortymencie naszego sklepu podzespół wyposażenia z linii S5 usprawnia zgodne z wymaganiami kontrolowanie cykli sterowniczych.

Specyfikacja i korzyści

Moduł prezentowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową będzie przystosowany do działania z najbardziej praktycznymi jednostkami programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. System uwzględnia w znacznej mierze przystosowane w zakresie technologicznym komponenty. Dostępne programowalne sterowniki logiczne SIMATIC S5 marki Siemens mogą posiadać nieco inne wymiary montażowe konstrukcji obudowy, dane procesora i pamięć podręczną.

Funkcjonalności i możliwości

W serii SIMATIC S5 marki Siemens znajdują się specjalistyczne urządzenia, do których zaliczają się wszechstronne moduły wejściowe i wyjściowe, komunikacyjne porty i interfejsy, adaptery, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemów, moduły zasilacza, moduły liczników bądź też zestawy instalacyjne. Narzędzie inżynierskie do zmiany ustawień PLC SIMATIC S5 Siemens to STEP5 we właściwie dobranej odsłonie konfiguracyjnej. Programowalne sterowniki logiczne z taką konfiguracją nadal efektywnie używa się w zakładach niezaktualizowanych do odsłony Siemens SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5440-8MA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt