SIEMENS Simatic S5 - 6ES5441-4UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5441-4UA12

6ES5441-4UA12 opracowano jako wyjściowy moduł cyfrowy dla systemów 135U i 155U, wyposażony w 32 kanały 0,5 A/24 V DC. Dostępny u nas model stanowi część odsłony kontrolerów SIMATIC S5 firmy Siemens. Komponent sprzedawany w naszym sklepie wyróżnia się poprzez funkcjonalność zoptymalizowaną do wdrażania operacji w obszarach branży przemysłowej, dzięki czemu w stu procentach dobrze sprawdza się w specjalistycznych operacjach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5441-4UA12

6ES5441-4UA12 - taki numer katalogowy posiada moduł o konstrukcji pod kątem technologicznym przygotowanej specjalnie dla specyfikacji najliczniejszych obszarów systemu. Zakup proponowanego w naszym sklepie komponentu znacząco przyspiesza wdrażanie pracy PLC w wyjątkowo wymagających obszarach automatyki. Sprzedawany przez nasz sklep internetowy model komponentu podkategorii sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens pozwala na zgodne z wymaganiami wykonywanie rozmaitych działań PLC.

Zalety i specyfikacja

Moduł wyjść cyfrowych dostępny na zamówienie w naszym sklepie pracuje z różnymi urządzeniami w układzie programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Kategoria ta uwzględnia w dużej mierze różne dostosowane pod względem technologicznym warianty. Wybrane PLC S5 firmy Siemens przykuwają uwagę tym, że otrzymały odpowiednio dobrane warianty konstrukcji obudowy, procesory i pamięć na dane.

Funkcjonalności i możliwości

W linii SIMATIC S5 dostępne są również kompatybilne ze sobą produkty, do których zaliczają się opcjonalne moduły wyjść i wejść, porty komunikacyjne, moduły z adapterami, dodatkowe przekaźniki, karty pamięci, modemy internetowe, moduły zasilające, moduły zliczająco-pomiarowe, a ponadto szyny instalacyjne. Platforma programistyczna do tworzenia programów programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens to STEP5 w dostosowanej konfiguracji. Części wyposażenia z taką specyfikacją nadal efektywnie sprawdzają się w obszarach przemysłowych nierozbudowanych do sterownika w odsłonie SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5441-4UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt