SIEMENS Simatic S5 - 6ES5441-4UA14

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5441-4UA14

6ES5441-4UA14 to oferowany w naszym sklepie kompaktowy moduł rozszerzeń dysponujący 32 nieizolowanymi wyjściami cyfrowymi 24 V DC/0,5 A. Wariant dostępny w naszym sklepie internetowym to część systemu programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Moduł posiada technologię specjalnie dobraną do inicjowania procesów w warunkach przemysłowych, przez co w pełni ekonomicznie może spełniać działania w zróżnicowanych obszarach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5441-4UA14

6ES5441-4UA14 - taki numer posiada moduł o konstrukcji specjalnie dobranej do wymagań technologicznych systemów branży przemysłowej. Specyfika technologiczna dostępnego na zamówienie w naszym sklepie internetowym akcesorium znacząco ułatwia stuprocentowo efektywne przeprowadzanie prac sterownika w specjalistycznych obszarach. Dostępny na zamówienie wariant z generacji programowalnych sterowników S5 gwarantuje ekonomiczne wykonywanie najbardziej istotnych cyklów systemu.

Specyfikacja techniczna

Moduł oferowany na zamówienie przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron jest przystosowany do współpracy z dedykowanymi urządzeniami dla urządzeń SIMATIC Siemens S5. Linia zawiera w znaczącym stopniu dostosowane pod względem konstrukcyjnym kontrolery. Poszczególne jednostki centralne CPU S5 firmy Siemens uzyskały inne szerokości, wysokości i głębokości instalacyjne obudów, specyfikacje procesora lub dostępną pamięć.

Funkcje i możliwości

Dla serii S5 marki Siemens znajdziesz różne rozwiązania, takie jak między innymi rozszerzające moduły wyjściowe i wejściowe, złącza do komunikacji, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemowe, zasilacze, moduły licznikowe bądź też zestawy instalacyjne. Inżynieryjna platforma do tworzenia programów PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w specjalnie dopasowanej konfiguracji. Logiczne sterowniki programowalne w tym wykonaniu wciąż znajdują się w eksploatacji w strefach branży niepoddanych modernizacji do wariantu SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5441-4UA14
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt