SIEMENS Simatic S5 - 6ES5441-5AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5441-5AA12

6ES5441-5AA12 - takim numerem katalogowym wyróżnia się moduł rozszerzeń z 16 wyjściami cyfrowymi 24 V DC/0,5 A, które są nieizolowane. Oferowany przez nas wariant jest rozwiązaniem z kategorii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5. Proponowany model posiada funkcjonalność dobrze dopasowaną do kontrolowania operacji w warunkach automatyki, więc bez przeszkód sprawdzi się w podstawowych systemach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5441-5AA12

6ES5441-5AA12 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł o budowie technicznej przystosowanej specjalnie do rozbudowy specjalistycznych zakładów branżowych. Konstrukcja dostępnego w naszym sklepie internetowym elementu przyspiesza przeprowadzanie programów PLC w obiekcie. Oferowany przez nasz sklep model sprzętu dla systemu programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens ułatwia inicjowanie zadań wymagających użycia dodatkowych wyjść cyfrowych.

Specyfikacja i zalety

Moduł udostępniany na zamówienie w ofercie sklepu Magsteron działa z różnymi elastycznymi częściami systemów logicznych sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Seria ta zawiera w sobie dość zróżnicowane w zakresie technicznym modele PLC. Sklasyfikowane jednostki CPU S5 zwracają uwagę tym, że mają indywidualnie dostosowane szerokości, wysokości i głębokości technologii obudowy, specyfikacje procesora lub pamięć podręczną.

Funkcje i możliwości

W linii S5 zaoferowaliśmy dedykowane podzespoły, takie jak na przykład elastyczne moduły wyjść i wejść, moduły komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty pamięciowe, moduły modemu, zasilacze dedykowane, moduły pomiarowe, a także komplety instalacyjne. Narzędzie programistyczne do modyfikacji programów programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens to STEP5 w dedykowanej odsłonie. Podzespoły wyposażenia w tym systemie cały czas funkcjonują w strefach przemysłowych, które nie są zaktualizowane do odsłony S7. W naszym sklepie jesteśmy w stanie dostarczyć wersję odnowioną z bezpiecznego źródła.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5441-5AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt