SIEMENS Simatic S5 - 6ES5441-7LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5441-7LA12

6ES5441-7LA12 został wyprodukowany jako moduł z 32 wyjściami cyfrowymi 0,5 A/24 V DC dla jednostek S5-115U. Produkt ten wywodzi się z edycji programowalnego sterownika logicznego SIMATIC S5 marki Siemens. Dostępny w naszym sklepie element ma budowę technologiczną idealnie dopasowaną do wykonywania działań w otoczeniu automatyki przemysłowej, dzięki czemu tym samym bez żadnych komplikacji sprawdza się w różnych aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5441-7LA12

6ES5441-7LA12 to oferowany na zamówienie moduł o specyfikacji technologicznej dobranej do charakterystyki przemysłowych segmentów. Wybór dostępnego w ofercie sklepu Magsteron kontrolera pozwala na ekonomiczne wdrażanie procesów sterownika w rozmaitych warunkach automatyki. Przedstawiany przez nas element wyposażenia dla systemów urządzeń S5 marki Siemens zapewnia efektywne przeprowadzanie różnych operacji sterownika logicznego PLC.

Specyfikacja i zalety

Moduł dostarczany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest kompatybilny z innymi komponentami odsłony sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. Standard ten uwzględnia niestandardowe pod względem technologicznym programowalne sterowniki PLC. Konkretne CPU Siemens SIMATIC S5 posiadają specjalnie dobrane wersje technologii obudowy, architektury obliczeniowe czy też zasoby pamięci.

Parametry i możliwości

W serii Siemens S5 oferowane są rozmaite komponenty, którymi są załączane moduły wyjść i wejść, komunikacyjne porty i interfejsy, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemowe, źródła zasilania, moduły zliczające oraz szafy montażowe. Oprogramowanie inżynierskie do modyfikacji programów programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens to STEP5 w optymalnie dopasowanej edycji produktowej. Części wyposażenia o takiej konstrukcji znajdują się w użytkowaniu w obszarach automatyki przemysłowej, których nie aktualizowano do nowszych wariantów sterownika. Moduł ten kupisz u nas w wersji zregenerowanej w formie produktu używanego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5441-7LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt